Gå til hovedindhold

Garnier Moisture Bomb Super-Hydrating and Energizing Sheet Mask 28 g

GarnierMasker og peels til hudplejeEAN: 3600541943759
Pris fra 25 krtil 72,9 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 47,9 kr (66% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Garnier Moisture Bomb Super-Hydrating and Energizing Sheet Mask 28 g og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 25 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Garnier SkinActive Moisture Bomb Sheet Mask
25 kr
Til butik
Garnier SkinActive Moisture Bomb Sheet Mask billede

Produktinformation

Innovativ ansigtsmaske baseret på et koncept fra Asien. Fugter og giver huden glød på 15 minutter. En fugtbombe til din hud. Garnier Moisture Bomb Super Hydrating & Energizing ansigtsmaske beskytter huden mod ydre påvirkninger. Styrker hudens barrierefunktion. Reducerer synligheden af fine linjer og bevarer hudens ungdommelige udseende. Intensivt fugtet hud som ser frisk ud. Garnier Moisture Bomb Super Hydrating & Energizing ansigtsmaske for en revitaliseret hud som føles fastere og mere smidig. Formel med granatæble, hyaluronsyrederivat og et fugtighedsgivende serum. Masken fungerer som et fugtgivende kompres ved at sprede formlen over hele ansigtetAnvendelse: Fold masken ud og læg den med den hvide side på ansigtet. Træk beskyttelsesfilmen af. Lad virke i 15 minutter. Fjern masken og massér overskydende produkt ind i huden.28 g Garnier SkinActive Moisture Bomb Sheet Mask...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Garnier
Kategori: Sheet Mask
Artikel nr.: C5508405
EAN: 3600541943759
Varenr.: 1118-159-0000
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Garnier Moisture Bomb Super-Hydrating and Revitalizing Sheet Mask
36 kr
Til butik
Garnier Moisture Bomb Super-Hydrating and Revitalizing Sheet Mask billede

Produktinformation

Vind kampen med en fugtbombe. I krig og kærlighed er alt tilladt. Angribe hudproblemet med en fugtbombe. Moisture Bomb sheet masken fra Garnier er baseret på et innovativt koncept fra Asien. På 15 minutter leverer den intens fugt til dit ansigt. Resultatet er en strålende frisk hud med en smuk glød.

Produktspecifikationer

Mærke: Garnier
Kategori: Ansigtsmasker
Artikel nr.: C5509257
EAN: 3600541943759
Varenr.: 3200328
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Garnier Hydration Boost Mask Trio 3 X 28 g Sheet Masks - 84 g
-10%72,9 kr
Før 81 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Garnier Hydration Boost Mask Trio 3 X 28 g Sheet Masks - 84 g billede

Produktinformation

Garnier Moisture Bomb Super-Hydrating and Energizing Sheet Mask Innovativ ansigtsmaske baseret på et koncept fra Asien. Fugter og giver huden glød på 15 minutter. En fugtbombe til din hud. Garnier Moisture Bomb Super Hydrating & Energizing ansigtsmaske beskytter huden mod ydre påvirkninger. Styrker hudens barrierefunktion. Reducerer synligheden af fine linjer og bevarer hudens ungdommelige udseende. Intensivt fugtet hud som ser frisk ud. Garnier Moisture Bomb Super Hydrating & Energizing ansigtsmaske for en revitaliseret hud som føles fastere og mere smidig. Formel med granatæble, hyaluronsyrederivat og et fugtighedsgivende serum. Masken fungerer som et fugtgivende kompres ved at sprede formlen over hele ansigtet...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Garnier
Kategori: Ansigtsmaske
Størrelse: 28 g
Artikel nr.: CL-127
EAN: 3600541943759
Varenr.: CL-127

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Garnier Moisture Bomb Super-Hydrating and Energizing Sheet Mask 28 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Garnier Moisture Bomb Super-Hydrating and Energizing Sheet Mask 28 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Lyko DK25 kr25 krKøb
2Cocopanda DK36 kr36 krKøb
3NordicFeel DK72,9 kr72,9 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Garnier Moisture Bomb Super-Hydrating and Energizing Sheet Mask 28 g

PriceData har fulgt prisen på Garnier Moisture Bomb Super-Hydrating and Energizing Sheet Mask 28 g i 180 dage. Laveste pris i perioden er 23 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 29 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 27 kr.

Den nuværende pris på 25 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Garnier Moisture Bomb Super-Hydrating and Energizing Sheet Mask 28 g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Garnier Moisture Bomb Super-Hydrating and Energizing Sheet Mask 28 g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 202625 kr3 kr (11%)
25. apr. 202628 kr1 kr (3%)
2. apr. 202629 kr1 kr (4%)
25. mar. 202628 kr1 kr (3%)
14. mar. 202629 kr6 kr (26%)
28. feb. 202623 kr1 kr (4%)
20. feb. 202624 kr5 kr (17%)
6. feb. 202629 kr2 kr (7%)
15. jan. 202627 kr2 kr (7%)
20. dec. 202529 kr6 kr (26%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret