Gå til hovedindhold

Garnier Fructis Pineapple Hair Food Glowing Lengths Multi-Use Tre

GarnierShampoo og balsam3-i-1 funktionalitet med ananasIntensiv hårpleje til langt, kedeligt hårEAN: 3600542523004

3-i-1 hårmaske med ananas til langt, kedeligt hår. Giver intens glans, næring og reducerer spaltede spidser. Vegansk formel med 97% naturlige ingredienser. Læs mere

Pris fra 71 krtil 99,95 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 28,95 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 52,5 kr 16. mar.

Sammenlign priser på Garnier Fructis Pineapple Hair Food Glowing Lengths Multi-Use Tre og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 71 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Garnier Hair Food Pineapple Mask 400 ml
71 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Garnier - Fructis Hair Food Pineapple Mask - 400ml
75 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Garnier Fructis Pineapple Hair Food Glowing Lengths Multi-Use Tre
75 kr
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Garnier Fructis Hair Food Pineapple Mask 400 ml
94 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Garnier Fructis Hair Food Ananasmaske - 400 ml
95 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Garnier - Fructis Hair Food Pineapple Mask - 400ml
99,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Garnier Fructis Pineapple Hair Food Glowing Lengths Multi-Use Tre koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Garnier Fructis Pineapple Hair Food Glowing Lengths Multi-Use Tre koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NordicFeel DK71 kr71 krKøb
2Proshop DK75 kr114 krKøb
3Lyko DK75 kr75 krKøb
4Cocopanda DK94 kr94 krKøb
5Teknikproffset DK95 kr144 krKøb
6Gucca.dk99,95 kr99,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Garnier Fructis Hair Food Pineapple Mask 400ml

Garnier

3-i-1 hårmaske med ananas til langt, kedeligt hår. Giver intens glans, næring og reducerer spaltede spidser. Vegansk formel med 97% naturlige ingredienser.

• hårkur
• hårmaske
• ananas maske
• vegansk hårpleje
• silkeblødt hår
• naturlig hårpleje
• leave-in behandling
• spaltede spidser
• Intensiv hårpleje til langt, kedeligt hår
• 3-i-1 funktionalitet med ananas

Beskrivelse

Garnier Fructis Hair Food Pineapple Mask er en fantastisk 3-i-1 hårmaske til langt hår som ser kedeligt ud. Masken er beriget med omega 6 og 9 samt vitamin C, E og F-derivater som giver intens glans og næring til dit lange hår. Resultatet er 2x færre spaltede spidser og håret bliver lettere at rede ud. Den veganske formel er lavet af 97% naturlige ingredienser og er 99% bionedbrydelig. Kan bruges som balsam, hårmaske eller leave-in behandling for optimal fleksibilitet. Masken har en vidunderlig duft af ananas og giver håret en silkeblød følelse. Perfekt til dig som ønsker sunde, glansfyldte hårlængder uden brug af silikone.

Specifikationer

Formel:97% naturlige ingredienser, vegansk
Volumen:400ml
Hårtype:Langt, kedeligt hår
Anvendelse:3-i-1: Balsam, maske eller leave-in
Virkningstid:3 minutter som maske
Uden silikone:Ja
Bionedbrydelig:99% bionedbrydelig formel
Hovedingredienser:Ananas ekstrakt, omega 6 & 9, vitamin C, E

Ofte stillede spørgsmål4 spørgsmål

Hvordan bruges Garnier Hair Food Pineapple Mask?

Masken kan bruges på 3 måder: Som balsam påføres i vådt hår og skylles ud, som maske lades den virke i 3 minutter før udskylning, eller som leave-in behandling i spidserne uden udskylning.

Er Hair Food Pineapple Mask egnet til mit hårtype?

Masken er specielt designet til langt hår som ser kedeligt ud og mangler glans. Den er velegnet til alle hårtyper der ønsker mere glans og færre spaltede spidser.

Indeholder produktet silikone eller skadelige kemikalier?

Nej, formlen er uden silikone og består af 97% naturlige ingredienser. Den er vegansk, 99% bionedbrydelig og godkendt af Cruelty Free International.

Hvor ofte skal jeg bruge Hair Food Pineapple Mask?

Som balsam kan den bruges ved hver hårvaskning. Som intensiv maske anbefales 1-2 gange ugentligt. Som leave-in kan den bruges dagligt i spidserne efter behov.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Garnier Fructis Pineapple Hair Food Glowing Lengths Multi-Use Tre

PriceData har fulgt prisen på Garnier Fructis Pineapple Hair Food Glowing Lengths Multi-Use Tre i 168 dage. Laveste pris i perioden er 50,96 kr (registreret d. 7. februar 2026), højeste er 75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 61 kr.

Den nuværende pris på 71 kr er 16% over normalprisen. Prisen er steget 11% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for Garnier Fructis Pineapple Hair Food Glowing Lengths Multi-Use Tre. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for Garnier Fructis Pineapple Hair Food Glowing Lengths Multi-Use Tre de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 202671 kr4 kr (5%)
19. maj 202675 kr14,05 kr (23%)
18. maj 202660,95 kr1 kr (2%)
13. maj 202659,95 kr1 kr (2%)
12. maj 202660,95 kr6,97 kr (10%)
11. maj 202667,92 kr6,97 kr (11%)
8. maj 202660,95 kr1 kr (2%)
7. maj 202659,95 kr4,05 kr (6%)
5. maj 202664 kr5,54 kr (9%)
25. apr. 202658,46 kr5,62 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret