Gå til hovedindhold

Garnier Ambre Solaire Natural Bronzer Self-Tan Mousse For Norma

GarnierSelvbrunerTransparent mousse med kokosvandSikker selvbruning hjemmeEAN: 3600542298278

Transparent selvbrunermousse til ansigt og krop med kokosvand. Hurtigtørrende formel som holder i op til 1 uge med naturlig kokosduft. Læs mere

Pris fra 96 krtil 135 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 39 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 77,2 kr 24. mar.

Sammenlign priser på Garnier Ambre Solaire Natural Bronzer Self-Tan Mousse For Norma og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 96 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Garnier Ambre Solaire Bronzer Self Tan M
96 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Garnier Ambre Solaire Natural Bronzer Self Tan Mousse - 200 ml
101 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Garnier Ambre Solaire Natural Bronzer Self-Tan Mousse For Norma
109 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Garnier Ambre Solaire Natural Bronzer Selvbruner Mousse 200 ml
117 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Garnier - Ambre Solaire Natural Bronzer Self Tan Mousse 200 Ml
119,95 kr
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Garnier Ambre Solaire Natural Bronzer Self Tan Mousse 200 ml
135 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Garnier Ambre Solaire Natural Bronzer Self-Tan Mousse For Norma koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Garnier Ambre Solaire Natural Bronzer Self-Tan Mousse For Norma koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK96 kr135 krKøb
2NordicFeel DK101 kr101 krKøb
3Lyko DK109 kr109 krKøb
4Teknikproffset DK117 kr166 krKøb
5Gucca.dk119,95 kr119,95 krKøb
6Cocopanda DK135 kr135 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Garnier Ambre Solaire Natural Bronzer Self Tan Mousse 200 ml

Garnier

Transparent selvbrunermousse til ansigt og krop med kokosvand. Hurtigtørrende formel som holder i op til 1 uge med naturlig kokosduft.

• Sikker selvbruning hjemme
• Transparent mousse med kokosvand

Beskrivelse

Garnier Ambre Solaire Natural Bronzer er en transparent selvbrunermousse til ansigt og krop, beriget med fugtgivende kokosvand. Med sin hurtigtørrende formel giver den en naturlig brunfarve som holder i op til 1 uge. Den lækre kokosduft gør påføringen til en sanselig oplevelse. Moussen er let at påføre med hænderne eller påføringshandske og giver ensartet farve uden pletter. Perfekt til dem som ønsker en sikker og kontrolleret selvbruning uden sol. Start altid med at eksfoliere huden for bedst resultat og vask hænder grundigt efter brug.

Specifikationer

Duft:Kokos
Type:Selvbrunermousse
Formel:Hurtigtørrende transparent mousse
Indhold:200 ml
Anvendelse:Ansigt og krop
Holdbarhed:Op til 1 uge
Aktive ingredienser:Dihydroxyacetone, Kokosvand

Ofte stillede spørgsmål4 spørgsmål

Hvor længe holder selvbruningen fra denne mousse?

Garnier Ambre Solaire Natural Bronzer holder i op til 1 uge, afhængigt af hudtype og hudpleje rutine.

Kan moussen bruges i ansigtet?

Ja, moussen er specielt udviklet til både ansigt og krop og er sikker at bruge overalt.

Hvordan påfører jeg selvbruneren for at undgå pletter?

Start med at eksfoliere huden, påfør moussen med hænderne eller påføringshandske i cirkulære bevægelser, og vask hænder grundigt efter brug.

Har produktet en stærk lugt?

Nej, produktet har en behagelig kokosduft som gør påføringen sanselig, uden den typiske selvbrunerlugt.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Garnier Ambre Solaire Natural Bronzer Self-Tan Mousse For Norma

PriceData har fulgt prisen på Garnier Ambre Solaire Natural Bronzer Self-Tan Mousse For Norma i 182 dage. Laveste pris i perioden er 75,96 kr (registreret d. 7. februar 2026), højeste er 101 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 92 kr.

Den nuværende pris på 96 kr er 4% over normalprisen. Prisen er steget 12% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 44 prisændringer for Garnier Ambre Solaire Natural Bronzer Self-Tan Mousse For Norma. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 44 prisændringer for Garnier Ambre Solaire Natural Bronzer Self-Tan Mousse For Norma de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202696 kr11,31 kr (13%)
31. maj 202684,69 kr11,31 kr (12%)
30. maj 202696 kr11,31 kr (13%)
28. maj 202684,69 kr11,31 kr (12%)
21. maj 202696 kr5 kr (5%)
19. maj 2026101 kr9 kr (10%)
18. maj 202692 kr4 kr (5%)
17. maj 202688 kr5 kr (5%)
16. maj 202693 kr8 kr (8%)
12. maj 2026101 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret