Gå til hovedindhold

Garmin Instinct 2X Solar - Tactical Edition - 50 mm - fiberforstærket polymer - Ja smart ur med bånd - håndledsstørrelse: 145-228 mm - monokrom - 64 MB - Bluetooth, ANT+ - 67 g - sort

GarminArmbåndsureEAN: 0753759319359
Pris fra 2.049 krtil 3.419 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 1.370 kr (40% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Garmin Instinct 2X Solar - Tactical Edition - 50 mm - fiberforstærket polymer - Ja smart ur med bånd - håndledsstørrelse: 145-228 mm - monokrom - 64 MB - Bluetooth, ANT+ - 67 g - sort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2049 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Garmin Instinct 2X Solar 50 mm Sort SmartWatch
2.049 kr
Til butik
Garmin Instinct 2X Solar 50 mm Sort SmartWatch billede

Produktinformation

Garmin Instinct 2X Solar - Tactical Edition - 50 mm - fiberforstærket polymer - Ja smart ur med bånd - håndledsstørrelse: 145-228 mm - monokrom - 64 MB - Bluetooth, ANT+ - 67 g - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Garmin
Artikel nr.: 010-02805-03
EAN: 0753759319359
Varenr.: 1001125317
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Garmin Instinct 2X Solar - Tactical Edition - 50 mm - fiberforstærket polymer - Ja smart ur med bånd - håndledsstørrelse: 145-228 mm - monokrom - 64 MB - Bluetooth, ANT+ - 67 g - sort
2.252 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Garmin Instinct 2X Solar - Black
2.252 kr
Til butik
Gå til Løbeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Garmin Instinct 2X Solar - Tactical Edition Str. ONE SIZE Sort Unisex
-24%2.979 kr
Før 3.899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Sportsur Garmin Instinct 2X Solar Tactical Edition - 50 mm, sort, GPS
3.399 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Sportsur Garmin Instinct 2X Solar Tactical Edition - 50 mm, sort, GPS
3.419 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Garmin Instinct 2X Solar - Tactical Edition - 50 mm - fiberforstærket polymer - Ja smart ur med bånd - håndledsstørrelse: 145-228 mm - monokrom - 64 MB - Bluetooth, ANT+ - 67 g - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Garmin Instinct 2X Solar - Tactical Edition - 50 mm - fiberforstærket polymer - Ja smart ur med bånd - håndledsstørrelse: 145-228 mm - monokrom - 64 MB - Bluetooth, ANT+ - 67 g - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.049 kr2.049 krKøb
2CS MEGASTORE DK2.252 kr2.252 krKøb
3Proshop DK2.252 kr2.252 krKøb
4Løbeshop DK2.979 kr2.979 krKøb
5Boligcenter DK3.399 kr3.399 krKøb
6Vivas DK3.419 kr3.498 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Garmin Instinct 2X Solar - Tactical Edition - 50 mm - fiberforstærket polymer - Ja smart ur med bånd - håndledsstørrelse: 145-228 mm - monokrom - 64 MB - Bluetooth, ANT+ - 67 g - sort

PriceData har fulgt prisen på Garmin Instinct 2X Solar - Tactical Edition - 50 mm - fiberforstærket polymer - Ja smart ur med bånd - håndledsstørrelse: 145-228 mm - monokrom - 64 MB - Bluetooth, ANT+ - 67 g - sort i 181 dage. Laveste pris i perioden er 2.049 kr (registreret d. 20. marts 2026), højeste er 2.999 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.665 kr.

Den nuværende pris på 2.049 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 8 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Garmin Instinct 2X Solar - Tactical Edition - 50 mm - fiberforstærket polymer - Ja smart ur med bånd - håndledsstørrelse: 145-228 mm - monokrom - 64 MB - Bluetooth, ANT+ - 67 g - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Garmin Instinct 2X Solar - Tactical Edition - 50 mm - fiberforstærket polymer - Ja smart ur med bånd - håndledsstørrelse: 145-228 mm - monokrom - 64 MB - Bluetooth, ANT+ - 67 g - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. mar. 20262.049 kr254 kr (11%)
19. mar. 20262.303 kr439 kr (16%)
11. mar. 20262.742 kr54 kr (2%)
2. feb. 20262.688 kr16 kr (1%)
16. jan. 20262.704 kr98 kr (3%)
14. jan. 20262.802 kr98 kr (4%)
13. jan. 20262.704 kr370 kr (16%)
25. dec. 20252.334 kr444 kr (16%)
19. dec. 20252.778 kr59 kr (2%)
18. dec. 20252.837 kr47 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret