Gå til hovedindhold

Garmin Edge 1050, 8,89 cm (3.5), 480 x 800 pixel, 64 GB, Lithium-ion, 60 t, 60,2 mm

GarminCykelcomputereEAN: 0753759336295
Pris fra 4.488 krtil 6.769 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 2.281 kr (34% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Garmin Edge 1050, 8,89 cm (3.5), 480 x 800 pixel, 64 GB, Lithium-ion, 60 t, 60,2 mm og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4488 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cykelpartner.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Garmin Edge 1050 - GPS Cykelcomputer
4.488 kr
Til butik
Garmin Edge 1050 - GPS Cykelcomputer billede

Produktinformation

Garmin Edge 1050 sætter en ny standard indenfor cykelcomputere med sin høje kvalitet og nye, avancerede funktioner. Denne Garmin cykel...

Produktspecifikationer

Mærke: Garmin
Kategori: Cykelcomputere
EAN: 0753759336295
Varenr.: 753759336295
Gå til Dania Bikes
TrustScore 5 ud af 54,8
Garmin Edge 1050 Cykelcomputer
-20%4.698 kr
Før 5.849 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Garmin Edge 1050 Cykelcomputer billede

Produktinformation

Garmin Edge 1050 er den ultimative cykelcomputer til rytteren, der vil have præcision, performance og smart teknologi samlet i ét. Med en skarp farveskærm, lynhurtig navigation og avancerede træningsfunktioner får du alt, du behøver til både træning og ko...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Garmin
EAN: 0753759336295
Varenr.: 59113
Gå til Cykelexperten.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Garmin Edge® 1050
5.849 kr
Til butik
Garmin Edge® 1050 billede

Produktinformation

HVER TUR ER BEDRE MED EN EDGE® 1050 CYKELCOMPUTER. Fra lørdagsgruppeture til lange soloture kan du forbedre hver tur med den førsteklasses Edge 1050 cykelcomputer og dens utrolige præstationsindsigt, konkurrencer under kørslen og gratis personlig træning.

Produktspecifikationer

Mærke: Garmin
Kategori: Cykelcomputer & GPS
EAN: 0753759336295
Varenr.: 010-02890-01
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Garmin Edge 1050 8,89 cm (3.5") Trådløs cykelcomputer Sort
5.852 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Garmin Edge 1050, 8,89 cm (3.5), 480 x 800 pixel, 64 GB, Lithium-ion, 60 t, 60,2 mm
6.436 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Garmin Edge 1050 cykelcomputer med navigation - 3,5" touch, Wi‑Fi/BT/ANT+
6.499 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Garmin Edge 1050 cykelcomputer med navigation - 3,5" touch, Wi‑Fi/BT/ANT+
6.519 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Garmin Edge 1050 8,89 cm (3.5) Trådløs cykelcomputer Sort
6.769 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Garmin Edge 1050, 8,89 cm (3.5), 480 x 800 pixel, 64 GB, Lithium-ion, 60 t, 60,2 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Garmin Edge 1050, 8,89 cm (3.5), 480 x 800 pixel, 64 GB, Lithium-ion, 60 t, 60,2 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cykelpartner.dk4.488 kr4.488 krKøb
2Dania Bikes4.698 kr4.698 krKøb
3Cykelexperten.dk5.849 kr5.849 krKøb
4CompuMail DK5.852 kr5.852 krKøb
5CS MEGASTORE DK6.436 kr6.436 krKøb
6Boligcenter DK6.499 kr6.499 krKøb
7Vivas DK6.519 kr6.598 krKøb
8Ultrashop6.769 kr6.769 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Garmin Edge 1050, 8,89 cm (3.5), 480 x 800 pixel, 64 GB, Lithium-ion, 60 t, 60,2 mm

PriceData har fulgt prisen på Garmin Edge 1050, 8,89 cm (3.5), 480 x 800 pixel, 64 GB, Lithium-ion, 60 t, 60,2 mm i 182 dage. Laveste pris i perioden er 3.999 kr (registreret d. 28. februar 2026), højeste er 4.698 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.540 kr.

Den nuværende pris på 4.488 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Garmin Edge 1050, 8,89 cm (3.5), 480 x 800 pixel, 64 GB, Lithium-ion, 60 t, 60,2 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Garmin Edge 1050, 8,89 cm (3.5), 480 x 800 pixel, 64 GB, Lithium-ion, 60 t, 60,2 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20264.488 kr10 kr (0%)
22. maj 20264.498 kr169 kr (4%)
10. maj 20264.667 kr31 kr (1%)
8. maj 20264.698 kr31 kr (1%)
5. maj 20264.667 kr31 kr (1%)
30. apr. 20264.698 kr31 kr (1%)
24. apr. 20264.667 kr31 kr (1%)
23. apr. 20264.698 kr31 kr (1%)
14. apr. 20264.667 kr169 kr (4%)
9. apr. 20264.498 kr199 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret