Gå til hovedindhold

Garmin DriveSmart 55 - Traffic - GPS navigator - automotiv 5.5 widescreen

GarminGPSEAN: 0753759211899
Pris fra 1.250 krtil 1.539 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 289 kr (19% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.238 kr 24. mar.

Sammenlign priser på Garmin DriveSmart 55 - Traffic - GPS navigator - automotiv 5.5 widescreen og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1250 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Garmin DriveSmart 55 GPS navigator 5.5"
1.250 kr
Til butik
Garmin DriveSmart 55 GPS navigator 5.5" billede

Produktinformation

Garmin DriveSmart 55 - Traffic - GPS navigator - automotiv 5.5" widescreen

Produktspecifikationer

Mærke: Garmin
Artikel nr.: 010-02037-13
EAN: 0753759211899
Varenr.: 993930781
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Garmin DriveSmart 55 - Traffic - GPS navigator - automotiv 5.5 widescreen
1.350 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Garmin DriveSmart 55
1.356 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Garmin Navigator Drivesmart 55 Full Eu MT-D Gps
-46%1.379 kr
Før 2.569 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
GPS til bil - Garmin DriveSmart 55, 5,5" touchskærm
-10%1.439 kr
Før 1.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
GPS til bil - Garmin DriveSmart 55, 5,5" touchskærm
-10%1.459 kr
Før 1.619 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Garmin DriveSmart 55 GPS navigator 5.5
1.539 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Garmin DriveSmart 55 - Traffic - GPS navigator - automotiv 5.5 widescreen koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Garmin DriveSmart 55 - Traffic - GPS navigator - automotiv 5.5 widescreen koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.250 kr1.250 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.350 kr1.350 krKøb
3Proshop DK1.356 kr1.356 krKøb
4Teknikproffset DK1.379 kr1.428 krKøb
5Boligcenter DK1.439 kr1.439 krKøb
6Vivas DK1.459 kr1.528 krKøb
7Ultrashop1.539 kr1.539 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Garmin DriveSmart 55 - Traffic - GPS navigator - automotiv 5.5 widescreen

PriceData har fulgt prisen på Garmin DriveSmart 55 - Traffic - GPS navigator - automotiv 5.5 widescreen i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.210 kr (registreret d. 14. december 2025), højeste er 1.363 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.313 kr.

Den nuværende pris på 1.250 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 40 prisfald og 40 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 80 prisændringer for Garmin DriveSmart 55 - Traffic - GPS navigator - automotiv 5.5 widescreen. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 80 prisændringer for Garmin DriveSmart 55 - Traffic - GPS navigator - automotiv 5.5 widescreen de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20261.250 kr95 kr (7%)
26. maj 20261.345 kr2 kr (0%)
17. maj 20261.347 kr9 kr (1%)
16. maj 20261.338 kr9 kr (1%)
14. maj 20261.347 kr13 kr (1%)
13. maj 20261.334 kr13 kr (1%)
11. maj 20261.347 kr12 kr (1%)
9. maj 20261.335 kr1 kr (0%)
8. maj 20261.334 kr8 kr (1%)
7. maj 20261.342 kr8 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret