Gå til hovedindhold

Garmin 010-02785-55, 3,05 cm (1,2), AMOLED, Touchscreen, Wi-Fi, GPS (satellit), 40 g

GarminEAN: 0753759329693
Pris fra 3.015 krtil 3.719 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 704 kr (19% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.963 kr 5. apr.

Sammenlign priser på Garmin 010-02785-55, 3,05 cm (1,2), AMOLED, Touchscreen, Wi-Fi, GPS (satellit), 40 g og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3015 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Garmin 010-02785-55 41 mm Guld SmartWatch
3.015 kr
Til butik
Garmin 010-02785-55 41 mm Guld SmartWatch billede

Produktinformation

Garmin 010-02785-55. Skærm diagonal: 3,05 cm (1.2"), Skærmteknologi: AMOLED, Skærmopløsning: 390 x 390 pixel, Berøringsskærm. Wi-Fi. GPS (satellit). Vægt: 40 g. Armbånd, materiale: Læder, Bånd, farve: Guld

Produktspecifikationer

Mærke: Garmin
Artikel nr.: 010-02785-55
EAN: 0753759329693
Varenr.: 1003407100
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Garmin 010-02785-55, 3,05 cm (1,2), AMOLED, Touchscreen, Wi-Fi, GPS (satellit), 40 g
3.294 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Garmin vívomove Trend 41 mm smartwatch - AMOLED 1,2" med GPS - guld/læder
3.699 kr
Til butik
Garmin vívomove Trend 41 mm smartwatch - AMOLED 1,2" med GPS - guld/læder billede

Produktinformation

Elegant sportsur med smartfunktionerGarmin vívomove Trend forener klassisk rund urdesign i guld med en lysstærk AMOLED-touchskærm på 1,2". Uret følger din hverdag med aktivitetsmåling, puls og søvnkvalitet, og hjælper dig i træningen med løb, yoga og pilates. Hold styr på skridt, distance og forbrændte kalorier, og få smarte notifikationer, opkald og kalender direkte på håndleddet. Den indbyggede GPS med GPS/Galileo/GLONASS giver præcis sporing på dine ture.Bygget til aktiv livsstilVandtæthed på 5 ATM gør uret velegnet til hverdagsbrug i al slags vejr. Remmen i læder kan skiftes, så du nemt skifter look. Robust Corning Gorilla Glass 3 beskytter skærmen, og med op til 10 dages batteritid i smartwatch-tilstand og 21 timer i GPS-tilstand er du klar til både arbejde og træning.Skærm: 1,2" AMOLED, 390 × 390, farve og touchUrkasse: Rund, 41 mm, polymer, farve: guldGlas: Corning Gorilla Glass 3Rem: Læder, farve: guld; udskifteligVandtæthed: 5 ATMMål håndled: 11–17,5 cmVægt: 40 g; Tykkelse: 1,2 cmSensorer: Puls, blodilt, accelerometer, gyroskop, termometer, barometrisk højdemåler, lysmåler, kompasAktiviteter: Løb, yoga, pilates; trænings- og workout-sporingFunktioner: Skridttæller, kalorier, søvnkvalitet, alarmer, timer, mål for tid/distanceSmarte funktioner: Opkald, SMS og smart-notifikationer, musikstyring, vejr, Find min telefonNavigation: GPS, Galileo, GLONASS; indbygget distancemålerForbindelser: Bluetooth og Wi‑FiLyd: Indbygget højttaler og mikrofonKompatibilitet: iOS og AndroidBatteri: Indbygget; op til 10 dage (smartwatch), 21 timer (GPS)...

Produktspecifikationer

Mærke: GARMIN
Kategori: Sportsure
Vægt: 0.16g
EAN: 0753759329693
Varenr.: 2165944
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Garmin vívomove Trend 41 mm smartwatch - AMOLED 1,2" med GPS - guld/læder
3.719 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Garmin 010-02785-55, 3,05 cm (1,2), AMOLED, Touchscreen, Wi-Fi, GPS (satellit), 40 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Garmin 010-02785-55, 3,05 cm (1,2), AMOLED, Touchscreen, Wi-Fi, GPS (satellit), 40 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.015 kr3.015 krKøb
2CS MEGASTORE DK3.294 kr3.294 krKøb
3Boligcenter DK3.699 kr3.699 krKøb
4Vivas DK3.719 kr3.798 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Garmin 010-02785-55, 3,05 cm (1,2), AMOLED, Touchscreen, Wi-Fi, GPS (satellit), 40 g

PriceData har fulgt prisen på Garmin 010-02785-55, 3,05 cm (1,2), AMOLED, Touchscreen, Wi-Fi, GPS (satellit), 40 g i 106 dage. Laveste pris i perioden er 2.963 kr (registreret d. 5. april 2026), højeste er 3.399 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.220 kr.

Den nuværende pris på 3.015 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Garmin 010-02785-55, 3,05 cm (1,2), AMOLED, Touchscreen, Wi-Fi, GPS (satellit), 40 g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Garmin 010-02785-55, 3,05 cm (1,2), AMOLED, Touchscreen, Wi-Fi, GPS (satellit), 40 g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20263.015 kr4 kr (0%)
22. maj 20263.019 kr275 kr (8%)
20. maj 20263.294 kr48 kr (1%)
18. maj 20263.342 kr2 kr (0%)
17. maj 20263.340 kr2 kr (0%)
16. maj 20263.338 kr1 kr (0%)
15. maj 20263.339 kr5 kr (0%)
14. maj 20263.334 kr65 kr (2%)
7. maj 20263.399 kr105 kr (3%)
30. apr. 20263.294 kr331 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret