Gå til hovedindhold

Gardena Terrasseslangeboks RollUp S hvid 15 m - 18607-20

GardenaRedskaberEAN: 4066407502598
Pris fra 1.055 krtil 1.239 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 184 kr (15% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 944 kr 29. mar.

Sammenlign priser på Gardena Terrasseslangeboks RollUp S hvid 15 m - 18607-20 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1055 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Gardena 18607-20 haveslange 15 m Sort
1.055 kr
Til butik
Gardena 18607-20 haveslange 15 m Sort billede

Produktinformation

Gardena 18607-20. Slangelængde: 15 m, Produktfarve: Sort, Slange, diameter: 1,1 cm. Bredde: 398 mm, Dybde: 228 mm, Højde: 727 mm

Produktspecifikationer

Mærke: Gardena
Artikel nr.: 18607-20
EAN: 4066407502598
Varenr.: 1001700561
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gardena Terrasseslangeboks RollUp S hvid 15 m
1.190 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Gardena Terrasseslangeboks RollUp S hvid 15 m - 18607-20
1.199 kr
Til butik
Gardena Terrasseslangeboks RollUp S hvid 15 m - 18607-20 billede

Produktinformation

Gardena Terrasseslangeboks RollUp S hvid 15 m - 18607-20 Installation direkte på terrassen - til mindre haver Ubesværet: Med RollUp-teknologi, som sikrer nem udrulning, og praktisk sammenrulning, uden sammenfiltring. Kompakt: Slangeboksen med den integrerede 15 meter haveslange er ideel til terrassen i mindre haver. Fleksibel: Efter montering direkte på træ- eller betongulve kan slangeboksen rotere 360°. GARDENA giver 5 års garanti på dette produkt efter registrering. L...

Produktspecifikationer

Mærke: Gardena
Kategori: Gardena
Vægt: 1g
Artikel nr.: 970715901
EAN: 4066407502598
Varenr.: 2391145
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gardena 18607-20 garden hose
1.239 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gardena Terrasseslangeboks RollUp S hvid 15 m - 18607-20 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gardena Terrasseslangeboks RollUp S hvid 15 m - 18607-20 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.055 kr1.055 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.190 kr1.190 krKøb
3Homeshop DK1.199 kr1.199 krKøb
4Proshop DK1.239 kr1.239 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gardena Terrasseslangeboks RollUp S hvid 15 m - 18607-20

PriceData har fulgt prisen på Gardena Terrasseslangeboks RollUp S hvid 15 m - 18607-20 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 944 kr (registreret d. 29. marts 2026), højeste er 1.135 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.057 kr.

Den nuværende pris på 1.055 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Gardena Terrasseslangeboks RollUp S hvid 15 m - 18607-20. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Gardena Terrasseslangeboks RollUp S hvid 15 m - 18607-20 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20261.055 kr1 kr (0%)
25. maj 20261.054 kr1 kr (0%)
23. maj 20261.055 kr2 kr (0%)
22. maj 20261.057 kr2 kr (0%)
18. maj 20261.055 kr2 kr (0%)
13. maj 20261.053 kr8 kr (1%)
11. maj 20261.061 kr117 kr (12%)
29. mar. 2026944 kr191 kr (17%)
16. mar. 20261.135 kr36 kr (3%)
14. mar. 20261.099 kr39 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret