Gå til hovedindhold

"Gardena Pipeline T-stykke, 25 mm x 1/2"" nippel"

GardenaHaveslangerEAN: 4078500278607
Pris fra 42 krtil 103 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 61 kr (59% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 26,58 kr 2. maj

Sammenlign priser på "Gardena Pipeline T-stykke, 25 mm x 1/2"" nippel" og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 42 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gardena T-stykke 25 mm x 1/2-udvendigt gevind
42 kr
Til butik
Gardena T-stykke 25 mm x 1/2-udvendigt gevind billede

Produktspecifikationer

Mærke: Gardena
Kategori: Vandingssystemer
Farve: 1
Artikel nr.: 02786-20
EAN: 4078500278607
Varenr.: 1175822
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gardena Pipeline T-stykke, 25 mm x 1/2" nippel
42 kr
Til butik
Gardena Pipeline T-stykke, 25 mm x 1/2" nippel billede

Produktinformation

Forgrening af tilslutningsrør T-stykket 25 mm, som del af Gardena-sprinklersystemet, bruges til let forgrening af tilslutningsrøret. Gennem det patenterede "Quick & Easy"-tilslutningssystem kan rørsamling eller adskillelse udføres uden værktøj v

Produktspecifikationer

Mærke: Gardena
Kategori: Haveartikler
Størrelse: 25 mm x 1/2 inch
EAN: 4078500278607
Varenr.: 881226145
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gardena T-stykke 25 mm x 1/2" hangevind
45 kr
Til butik
Gardena T-stykke 25 mm x 1/2" hangevind billede

Produktinformation

Som del af GARDENA-sprinklersystemet bruges GARDENA-L-stykke 25 mm x 1/2" hangevind til at tilslutte pop op-sprinkleren S 80 (art.nr. 1569-26) og den turbodrevne pop op-sprinkler T 100 og T 200 (art.nr. 8201-29 og 8203-29) inden i rørforløbet. Gennem det patenterede "Quick & Easy"-tilslutningssystem kan rørsamling eller adskillelse udføres...

Produktspecifikationer

Mærke: Gardena
Kategori: Havevanding
Artikel nr.: 2786-20
EAN: 4078500278607
Varenr.: 2567220
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
"Gardena Pipeline T-stykke, 25 mm x 1/2"" nippel"
47 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Gardena Slangestikforbindelse
65 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Gardena Pipeline T-stykke, 25 mm x 1/2" nippel
65 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Gardena Pipeline tee 25 mm x 1/2" nippel
66,15 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Gardena Pipeline T-stykke, 25 mm x 1/2" nippel
93 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gardena Pipeline T-stykke, 25 mm x 1/2" nippel
103 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad "Gardena Pipeline T-stykke, 25 mm x 1/2"" nippel" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad "Gardena Pipeline T-stykke, 25 mm x 1/2"" nippel" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK42 kr81 krKøb
2LavprisVærktøj42 kr42 krKøb
3Proshop DK45 kr84 krKøb
4Greenline47 kr47 krKøb
5CompuMail DK65 kr65 krKøb
6CompletVVS65 kr65 krKøb
7EL-GROSSISTEN66,15 kr66,15 krKøb
8BilligVVS DK93 kr93 krKøb
9LavprisVVS103 kr103 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for "Gardena Pipeline T-stykke, 25 mm x 1/2"" nippel"

PriceData har fulgt prisen på "Gardena Pipeline T-stykke, 25 mm x 1/2"" nippel" i 182 dage. Laveste pris i perioden er 26,58 kr (registreret d. 2. maj 2026), højeste er 47 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 39 kr.

Den nuværende pris på 42 kr er 8% over normalprisen. Prisen er steget 31% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for "Gardena Pipeline T-stykke, 25 mm x 1/2"" nippel". Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for "Gardena Pipeline T-stykke, 25 mm x 1/2"" nippel" de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202642 kr
28. maj 202641,43 kr2,67 kr (7%)
23. maj 202638,76 kr3,24 kr (8%)
21. maj 202642 kr
19. maj 202641,43 kr2,67 kr (7%)
10. maj 202638,76 kr5,59 kr (17%)
9. maj 202633,17 kr6,72 kr (17%)
8. maj 202639,89 kr1,13 kr (3%)
5. maj 202638,76 kr6,59 kr (20%)
4. maj 202632,17 kr5,59 kr (21%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret