Gå til hovedindhold

Gardena Slangekobling 3/4" Med Stop - 18214-20

GardenaHaveslangerEAN: 4078500011723
Pris fra 48,03 krtil 94 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 45,97 kr (49% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 41,48 kr 14. maj

Sammenlign priser på Gardena Slangekobling 3/4" Med Stop - 18214-20 og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 48.03 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gardena Slangekobling med vandstop 3/4
48,03 kr
Til butik
Gardena Slangekobling med vandstop 3/4 billede

Produktspecifikationer

Mærke: Gardena
Kategori: Hanekoblinger & Slangekoblinger
Farve: 1
Artikel nr.: 18214-20
EAN: 4078500011723
Varenr.: 575452
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gardena slangekobling, med vandstop, 3/4"
49 kr
Til butik
Gardena slangekobling, med vandstop, 3/4" billede

Produktinformation

Effektiv slangekobling med vandstop Gardena slangekobling med vandstop 3/4" gør det hurtigt og let at udskifte vandingstilbehør på din haveslange. Den automatiske vandstopfunktion afbryder vandstrømmen med det samme og starter kun igen, når du tilslu...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Gardena
Kategori: Haveartikler
Størrelse: 3/4 inch
EAN: 4078500011723
Varenr.: 881226281
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
"Gardena slangekobling, med vandstop, 3/4"""
53 kr
Til butik
"Gardena slangekobling, med vandstop, 3/4""" billede

Produktinformation

"Effektiv slangekobling med vandstop Gardena slangekobling med vandstop 3/4"" gør det hurtigt og let at udskifte vandingstilbehør på din haveslange. Den automatiske vandstopfunktion afbryder vandstrømmen med det samme og starter kun igen, n

Produktspecifikationer

Mærke: Gardena
Kategori: Have & udendørsliv
Størrelse: 3/4 inch
EAN: 4078500011723
Varenr.: 881226281
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gardena GARDENA Vandstop 19 mm (3/4")
53 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Gardena Slangekobling 3/4" Med Stop - 18214-20
69 kr
Til butik
Gå til Vandslanger.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
Slangekobling m. vandstop 3/4"
69 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gardena slangekobling, med vandstop, 3/4"
69 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Gardena slangekobling, med vandstop, 3/4"
75 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Gardena slangekobling med stop til 3/4" slange
85,6 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Gardena slangekobling, med vandstop, 3/4"
94 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gardena Slangekobling 3/4" Med Stop - 18214-20 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gardena Slangekobling 3/4" Med Stop - 18214-20 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK48,03 kr87,03 krKøb
2LavprisVærktøj49 kr49 krKøb
3Greenline53 kr53 krKøb
4Proshop DK53 kr92 krKøb
5Homeshop DK69 kr69 krKøb
6Vandslanger.dk69 kr69 krKøb
7LavprisVVS69 kr69 krKøb
8CompletVVS75 kr75 krKøb
9EL-GROSSISTEN85,6 kr85,6 krKøb
10BilligVVS DK94 kr94 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gardena Slangekobling 3/4" Med Stop - 18214-20

PriceData har fulgt prisen på Gardena Slangekobling 3/4" Med Stop - 18214-20 i 77 dage. Laveste pris i perioden er 41,48 kr (registreret d. 2. maj 2026), højeste er 55 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 48 kr.

Den nuværende pris på 48,03 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Gardena Slangekobling 3/4" Med Stop - 18214-20. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Gardena Slangekobling 3/4" Med Stop - 18214-20 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202648,03 kr
17. maj 202648 kr
15. maj 202648,03 kr6,55 kr (16%)
14. maj 202641,48 kr7,72 kr (16%)
9. maj 202649,2 kr7,72 kr (19%)
2. maj 202641,48 kr7,72 kr (16%)
25. apr. 202649,2 kr
23. apr. 202649,5 kr
15. apr. 202649,2 kr5,8 kr (11%)
17. mar. 202655 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret