Gå til hovedindhold

Gardena Pipeline T 380 turbodrevet pop-up sprinkler, 3/4" muffe

GardenaHaveslangerEAN: 4078500820592
Pris fra 206 krtil 363,85 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 157,85 kr (43% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 183,26 kr 9. maj

Sammenlign priser på Gardena Pipeline T 380 turbodrevet pop-up sprinkler, 3/4" muffe og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 206 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gardena Turbodrevet pop op-sprinkler T 380
206 kr
Til butik
Gardena Turbodrevet pop op-sprinkler T 380 billede

Produktinformation

Som del af GARDENA-sprinklersystemet er GARDENA Pop op-sprinkleren T 380 fremragende egnet til vanding af middelstore plæner op til 380 m². Om nødvendigt kan den turbodrevne pop op-sprinkler T 380 kombineres med de turbodrevne pop op-sprinklere T 100 og 200 (art.nr. 8201-29 eller 8203-29) og den oscillerende pop op-sprinkler R 140 (art.nr 1537-29).

Produktspecifikationer

Mærke: Gardena
Kategori: Havevanding
Artikel nr.: 8205-29
EAN: 4078500820592
Varenr.: 2564243
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gardena Turbo pop-up sprinkler T 380
210 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gardena Pipeline T380 pop-up turbosprinkler, 1/2"
229 kr
Til butik
Gardena Pipeline T380 pop-up turbosprinkler, 1/2" billede

Produktinformation

Fleksibel vanding af større plæner Gardena Turbo pop-up sprinkler T 380 er perfekt til vanding af større plæner på op til 380 m². Justerbar rækkevidde fra 6 til 11 m giver mulighed for præcis tilpasning til dit område. Vandingsområdet kan justeres fra 25...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Gardena
Kategori: Haveartikler
Størrelse: 1/2"
EAN: 4078500820592
Varenr.: 881226126
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
"Gardena Pipeline T380 pop-up turbosprinkler, 1/2"""
239 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Gardena Pipeline T380 pop-up turbosprinkler, 1/2"
259 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Gardena Pipeline T380 pop-up turbosprinkler, 1/2"
-30%266 kr
Før 380 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gardena Pipeline T380 pop-up turbosprinkler, 1/2"
295 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Gardena Pipeline T 380 turbodrevet pop-up sprinkler, 3/4" muffe
363,85 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gardena Pipeline T 380 turbodrevet pop-up sprinkler, 3/4" muffe koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gardena Pipeline T 380 turbodrevet pop-up sprinkler, 3/4" muffe koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK206 kr245 krKøb
2CS MEGASTORE DK210 kr249 krKøb
3LavprisVærktøj229 kr229 krKøb
4Greenline239 kr239 krKøb
5CompletVVS259 kr259 krKøb
6BilligVVS DK266 kr266 krKøb
7LavprisVVS295 kr295 krKøb
8EL-GROSSISTEN363,85 kr363,85 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gardena Pipeline T 380 turbodrevet pop-up sprinkler, 3/4" muffe

PriceData har fulgt prisen på Gardena Pipeline T 380 turbodrevet pop-up sprinkler, 3/4" muffe i 171 dage. Laveste pris i perioden er 171 kr (registreret d. 27. februar 2026), højeste er 219 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 194 kr.

Den nuværende pris på 206 kr er 6% over normalprisen. Prisen er steget 12% den seneste måned. Der er registreret 36 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 47 prisændringer for Gardena Pipeline T 380 turbodrevet pop-up sprinkler, 3/4" muffe. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 47 prisændringer for Gardena Pipeline T 380 turbodrevet pop-up sprinkler, 3/4" muffe de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026206 kr6 kr (3%)
25. maj 2026200 kr9 kr (4%)
23. maj 2026209 kr9 kr (5%)
21. maj 2026200 kr9 kr (4%)
19. maj 2026209 kr9 kr (5%)
14. maj 2026200 kr18 kr (8%)
13. maj 2026218 kr18 kr (9%)
10. maj 2026200 kr16,74 kr (9%)
9. maj 2026183,26 kr16,74 kr (8%)
2. maj 2026200 kr9 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret