Gå til hovedindhold

"Gardena Pipeline overgangsstykke, 25 mm x 1"" nippel"

GardenaHaveslangerEAN: 4078500276306
Pris fra 22,74 krtil 55,55 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 32,81 kr (59% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på "Gardena Pipeline overgangsstykke, 25 mm x 1"" nippel" og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 22.74 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gardena Samleled 25 mm x 1- udvendigt gevind
22,74 kr
Til butik
Gardena Samleled 25 mm x 1- udvendigt gevind billede

Produktspecifikationer

Mærke: Gardena
Kategori: Vandingssystemer
Farve: 1
Artikel nr.: 02763-20
EAN: 4078500276306
Varenr.: 1106610
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
"Gardena Pipeline overgangsstykke, 25 mm x 1"" nippel"
26 kr
Til butik
"Gardena Pipeline overgangsstykke, 25 mm x 1"" nippel" billede

Produktinformation

"Sikker tilslutning Dette samleled bruges til at tilslutte et rør til Gardena-ventilboksene. Med samleledet kan vandingssystemet også sluttes direkte til den normale vandforsyning. Gennem det patenterede ""Quick & Easy""-tilslutni

Produktspecifikationer

Mærke: Gardena
Kategori: Have & udendørsliv
Farve: gray
Størrelse: "25 mm x 1"""
EAN: 4078500276306
Varenr.: 881226156
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gardena Pipeline overgangsstykke, 25 mm x 1" nippel
26 kr
Til butik
Gardena Pipeline overgangsstykke, 25 mm x 1" nippel billede

Produktinformation

Sikker tilslutning Dette samleled bruges til at tilslutte et rør til Gardena-ventilboksene. Med samleledet kan vandingssystemet også sluttes direkte til den normale vandforsyning. Gennem det patenterede "Quick & Easy"-tilslutningssystem kan rørs

Produktspecifikationer

Mærke: Gardena
Kategori: Haveartikler
Farve: gray
Størrelse: 25 mm x 1"
EAN: 4078500276306
Varenr.: 881226156
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Gardena Pipeline overgangsstykke, 25 mm x 1" nippel
34 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gardena Forbinder 25 mm x 1" hangevind
35 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gardena Pipeline overgangsstykke, 25 mm x 1" nippel
36 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Gardena Pipeline overgangsstykke, 25 mm x 1" nippel
38 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Gardena Pipeline overgang 25 x 1" nippel
55,55 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad "Gardena Pipeline overgangsstykke, 25 mm x 1"" nippel" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad "Gardena Pipeline overgangsstykke, 25 mm x 1"" nippel" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK22,74 kr61,74 krKøb
2Greenline26 kr26 krKøb
3LavprisVærktøj26 kr26 krKøb
4BilligVVS DK34 kr34 krKøb
5Proshop DK35 kr74 krKøb
6LavprisVVS36 kr36 krKøb
7CompletVVS38 kr38 krKøb
8EL-GROSSISTEN55,55 kr55,55 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for "Gardena Pipeline overgangsstykke, 25 mm x 1"" nippel"

PriceData har fulgt prisen på "Gardena Pipeline overgangsstykke, 25 mm x 1"" nippel" i 180 dage. Laveste pris i perioden er 22,74 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 35 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 28 kr.

Den nuværende pris på 22,74 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 14% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for "Gardena Pipeline overgangsstykke, 25 mm x 1"" nippel". Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for "Gardena Pipeline overgangsstykke, 25 mm x 1"" nippel" de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202622,74 kr3,59 kr (14%)
24. maj 202626,33 kr
23. maj 202626,56 kr
10. maj 202626,33 kr
9. maj 202626,56 kr
26. apr. 202626,33 kr8,67 kr (25%)
19. feb. 202635 kr1 kr (3%)
3. dec. 202534 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret