Gå til hovedindhold

"Gardena Pipeline vinkel, 25 mm x 1/2"" nippel"

GardenaHaveslangerEAN: 4078500278003
Pris fra 39 krtil 80 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 41 kr (51% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 25,41 kr 2. maj

Sammenlign priser på "Gardena Pipeline vinkel, 25 mm x 1/2"" nippel" og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 39 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gardena L-stykke 25 mm x 1/2-udvendigt gevind
39 kr
Til butik
Gardena L-stykke 25 mm x 1/2-udvendigt gevind billede

Produktspecifikationer

Mærke: Gardena
Kategori: Sprinklere & vandere
Farve: 4
Artikel nr.: 2780-20
EAN: 4078500278003
Varenr.: 1418847
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gardena L-stykke 25 mm x 1/2" hangevind
39 kr
Til butik
Gardena L-stykke 25 mm x 1/2" hangevind billede

Produktinformation

Som del af GARDENA-sprinklersystemet bruges GARDENA-L-stykke 25 mm x 1/2" hangevind til at tilslutte pop op-sprinkleren S 80 (art.nr. 1569-26) og den turbodrevne pop op-sprinkler T 100 og T 200 (art.nr. 8201-29 og 8203-29) i enden af røret. Gennem det patenterede "Quick & Easy"-tilslutningssystem kan rørsamling eller adskillelse udføres uden...

Produktspecifikationer

Mærke: Gardena
Kategori: Havevanding
Artikel nr.: 2780-20
EAN: 4078500278003
Varenr.: 2566143
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gardena Pipeline vinkel, 25 mm x 1/2" nippel
41 kr
Til butik
Gardena Pipeline vinkel, 25 mm x 1/2" nippel billede

Produktinformation

Retningsændring af tilslutningsrør L-stykket fra Gardena, som del af Gardena-sprinklersystemet, bruges til retningsændring af tilslutningsrøret. Gennem det patenterede "Quick & Easy"-tilslutningssystem kan rørsamling eller adskillelse udføres ud

Produktspecifikationer

Mærke: Gardena
Kategori: Haveartikler
Farve: gray/black
Størrelse: 25 mm x 1/2 inch
EAN: 4078500278003
Varenr.: 881226141
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
"Gardena Pipeline vinkel, 25 mm x 1/2"" nippel"
44 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Gardena Pipeline vinkel, 25 mm x 1/2" nippel
44 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Gardena Pipeline vinkel 25 mm x 1/2" nippel
65,33 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Gardena Pipeline vinkel, 25 mm x 1/2" nippel
80 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad "Gardena Pipeline vinkel, 25 mm x 1/2"" nippel" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad "Gardena Pipeline vinkel, 25 mm x 1/2"" nippel" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK39 kr78 krKøb
2Proshop DK39 kr78 krKøb
3LavprisVærktøj41 kr41 krKøb
4Greenline44 kr44 krKøb
5CompletVVS44 kr44 krKøb
6EL-GROSSISTEN65,33 kr65,33 krKøb
7BilligVVS DK80 kr80 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for "Gardena Pipeline vinkel, 25 mm x 1/2"" nippel"

PriceData har fulgt prisen på "Gardena Pipeline vinkel, 25 mm x 1/2"" nippel" i 181 dage. Laveste pris i perioden er 25,41 kr (registreret d. 2. maj 2026), højeste er 40 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 36 kr.

Den nuværende pris på 39 kr er 8% over normalprisen. Prisen er steget 25% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for "Gardena Pipeline vinkel, 25 mm x 1/2"" nippel". Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for "Gardena Pipeline vinkel, 25 mm x 1/2"" nippel" de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
13. maj 202639 kr1 kr (3%)
9. maj 202638 kr1 kr (3%)
8. maj 202639 kr1 kr (3%)
7. maj 202638 kr6,82 kr (22%)
5. maj 202631,18 kr5,77 kr (23%)
2. maj 202625,41 kr5,77 kr (19%)
30. apr. 202631,18 kr7,82 kr (20%)
26. apr. 202639 kr7,82 kr (25%)
25. apr. 202631,18 kr7,82 kr (20%)
23. apr. 202639 kr1 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret