Gå til hovedindhold

Gardena Garden saw 300 P - 8745-20

GardenaHaveredskaberEAN: 4078500874502
Pris fra 275 krtil 279 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 4 kr (1% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Gardena Garden saw 300 P - 8745-20 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 275 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Gardena 300 P
275 kr
Til butik
Gardena 300 P billede

Produktinformation

Gardena 300 P. Længde: 295 mm

Produktspecifikationer

Mærke: Gardena
Artikel nr.: 08745-20
EAN: 4078500874502
Varenr.: 994017004
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gardena Garden saw 300 P - 8745-20
278 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gardena Foldbar havesav 300 P
279 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gardena Garden saw 300 P - 8745-20 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gardena Garden saw 300 P - 8745-20 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK275 kr275 krKøb
2Proshop DK278 kr317 krKøb
3CS MEGASTORE DK279 kr318 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gardena Garden saw 300 P - 8745-20

PriceData har fulgt prisen på Gardena Garden saw 300 P - 8745-20 i 177 dage. Laveste pris i perioden er 273 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 334 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 284 kr.

Den nuværende pris på 275 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for Gardena Garden saw 300 P - 8745-20. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for Gardena Garden saw 300 P - 8745-20 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026275 kr1 kr (0%)
22. maj 2026276 kr1 kr (0%)
9. maj 2026275 kr1 kr (0%)
8. maj 2026276 kr1 kr (0%)
5. maj 2026275 kr1 kr (0%)
2. maj 2026276 kr1 kr (0%)
1. maj 2026275 kr1 kr (0%)
20. apr. 2026276 kr1 kr (0%)
18. apr. 2026275 kr3 kr (1%)
17. apr. 2026278 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret