Gå til hovedindhold

Gardena Comfort HighFLEX slange 19 mm (3/4") 50 m - 18085-20

GardenaRedskaberEAN: 4078500002059
Pris fra 926 krtil 1.539 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 613 kr (40% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 802 kr 8. maj

Sammenlign priser på Gardena Comfort HighFLEX slange 19 mm (3/4") 50 m - 18085-20 og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 926 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gardena Haveslange Comfort HighFLEX - 50 meter
926 kr
Til butik
Gardena Haveslange Comfort HighFLEX - 50 meter billede

Produktspecifikationer

Mærke: Gardena
Kategori: Haveslanger
Farve: 4
Artikel nr.: 18085-20
EAN: 4078500002059
Varenr.: 1101884
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Gardena Comfort HighFLEX Slange
927 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gardena Comfort HighFLEX Slange 19 mm (3/4")
927 kr
Til butik
Gardena Comfort HighFLEX Slange 19 mm (3/4") billede

Produktinformation

GARDENA Comfort HighFLEX Slange med Power Grip-profil garanterer den perfekte kobling mellem slange og slangekobling. Disse låses sammen ligesom tandhjul, takket være ny teknologi. Slangen er trykfast og beholder sin form, men er samtidig mere fleksibel i anvendelse end Comfort FLEX Slangen. Det skyldes den øgede tæthed i spiralerne, som gør...

Produktspecifikationer

Mærke: Gardena
Kategori: Havevanding
Artikel nr.: 18085
EAN: 4078500002059
Varenr.: 2567232
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Haveslange Gardena Comfort HighFLEX 50 m - 19 mm
1.069 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Haveslange Gardena Comfort HighFLEX 50 m - 19 mm
1.089 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Gardena Comfort HighFLEX slange 19 mm (3/4") 50 m - 18085-20
1.370 kr
Til butik
Gå til Vandslanger.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
Comfort HighFLEX 3/4", 50m
1.370 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Gardena Comfort HighFLEX Slange
1.539 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gardena Comfort HighFLEX slange 19 mm (3/4") 50 m - 18085-20 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gardena Comfort HighFLEX slange 19 mm (3/4") 50 m - 18085-20 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK926 kr965 krKøb
2CompuMail DK927 kr927 krKøb
3Proshop DK927 kr966 krKøb
4Boligcenter DK1.069 kr1.069 krKøb
5Vivas DK1.089 kr1.139 krKøb
6Homeshop DK1.370 kr1.370 krKøb
7Vandslanger.dk1.370 kr1.370 krKøb
8Ultrashop1.539 kr1.539 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gardena Comfort HighFLEX slange 19 mm (3/4") 50 m - 18085-20

PriceData har fulgt prisen på Gardena Comfort HighFLEX slange 19 mm (3/4") 50 m - 18085-20 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 802 kr (registreret d. 5. marts 2026), højeste er 971 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 907 kr.

Den nuværende pris på 926 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 8% den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 43 prisændringer for Gardena Comfort HighFLEX slange 19 mm (3/4") 50 m - 18085-20. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 43 prisændringer for Gardena Comfort HighFLEX slange 19 mm (3/4") 50 m - 18085-20 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026926 kr1 kr (0%)
29. maj 2026927 kr6 kr (1%)
28. maj 2026933 kr1 kr (0%)
27. maj 2026934 kr9 kr (1%)
26. maj 2026925 kr71 kr (8%)
25. maj 2026854 kr17 kr (2%)
24. maj 2026871 kr30 kr (3%)
23. maj 2026901 kr28 kr (3%)
22. maj 2026929 kr18 kr (2%)
20. maj 2026947 kr93 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret