Gå til hovedindhold

Gardena Comfort FLEX slange 19 mm (3/4") 25 m - 18053-20

GardenaRedskaberEAN: 4078500001823
Pris fra 407 krtil 589 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 182 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 353 kr 7. maj

Sammenlign priser på Gardena Comfort FLEX slange 19 mm (3/4") 25 m - 18053-20 og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 407 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Gardena Comfort FLEX Slange
407 kr
Til butik
Gardena Comfort FLEX Slange billede

Produktinformation

Gardena Comfort FLEX - Slange - 25 m

Produktspecifikationer

Mærke: Gardena
Artikel nr.: 18053-20
EAN: 4078500001823
Varenr.: 992497662
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gardena Haveslange Comfort FLEX - 25 meter
407 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Gardena Comfort Flex haveslange 25 m - 19 mm (3/4")
-14%429 kr
Før 499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gardena Comfort Flex haveslange 25 m - 19 mm (3/4") billede

Produktinformation

Gardena Comfort FLEX - Slange - 25 mGenereltFunktioner: UV-resistentftalat-fritekstilforstærketPower Grip ProfiletungmetalfriProdukttype: SlangeVandingDriftstryk: Op til 25 barFrostbeskyttelse: JaDiverseGaranti: 20 årMål og vægtDiameter: 19 mmLængde: 25 m...

Produktspecifikationer

Mærke: GARDENA
Kategori: Haveredskaber
Vægt: 5.8g
EAN: 4078500001823
Varenr.: 2165652
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Gardena Comfort Flex haveslange 25 m - 19 mm (3/4")
-13%449 kr
Før 519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Gardena Comfort FLEX Slange
449 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Gardena Comfort FLEX slange 19 mm (3/4") 25 m - 18053-20
468 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gardena Comfort FLEX slange 19 mm (3/4"") 25 m
478 kr
Til butik
Gå til Vandslanger.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
Comfort FLEX 3/4", 25m
589 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gardena Comfort FLEX slange 19 mm (3/4") 25 m - 18053-20 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gardena Comfort FLEX slange 19 mm (3/4") 25 m - 18053-20 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK407 kr407 krKøb
2CS MEGASTORE DK407 kr446 krKøb
3Boligcenter DK429 kr429 krKøb
4Vivas DK449 kr518 krKøb
5Ultrashop449 kr449 krKøb
6Homeshop DK468 kr468 krKøb
7Proshop DK478 kr517 krKøb
8Vandslanger.dk589 kr589 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gardena Comfort FLEX slange 19 mm (3/4") 25 m - 18053-20

PriceData har fulgt prisen på Gardena Comfort FLEX slange 19 mm (3/4") 25 m - 18053-20 i 175 dage. Laveste pris i perioden er 353 kr (registreret d. 5. marts 2026), højeste er 468 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 413 kr.

Den nuværende pris på 407 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Gardena Comfort FLEX slange 19 mm (3/4") 25 m - 18053-20. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Gardena Comfort FLEX slange 19 mm (3/4") 25 m - 18053-20 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026407 kr3 kr (1%)
27. maj 2026410 kr3 kr (1%)
26. maj 2026413 kr3 kr (1%)
25. maj 2026416 kr3 kr (1%)
23. maj 2026419 kr3 kr (1%)
18. maj 2026422 kr6 kr (1%)
16. maj 2026416 kr3 kr (1%)
15. maj 2026419 kr3 kr (1%)
13. maj 2026422 kr46 kr (10%)
9. maj 2026468 kr48 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret