Gå til hovedindhold

Gardena Comfort FLEX slange 13 mm (1/2") 20 m - 18033-20

GardenaRedskaberEAN: 4078500001694
Pris fra 229 krtil 309,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 80,95 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 204 kr 6. apr.

Sammenlign priser på Gardena Comfort FLEX slange 13 mm (1/2") 20 m - 18033-20 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 229 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gardena Haveslange Comfort Flex - 20 meter
229 kr
Til butik
Gardena Haveslange Comfort Flex - 20 meter billede

Produktspecifikationer

Mærke: Gardena
Kategori: Haveslanger
Farve: 4
Artikel nr.: 18033-20
EAN: 4078500001694
Varenr.: 1816825
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gardena Comfort Flex hose - 18033-20
229 kr
Til butik
Gå til Vandslanger.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
Comfort FLEX 1/2", 20m
309 kr
Til butik
Comfort FLEX 1/2", 20m billede

Produktinformation

Gardena Comfort FLEX slange 13 mm (1/2") 20 m (varenr. 18033-20) er en trykbestandig og holdbar haveslange med Power Grip-profil, der sikrer en stabil forbindelse mellem slange og slangetilslutning eller vandstop.Slangen er 20 meter lang med en diameter p...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Gardena
Kategori: Almindelige vandslanger
EAN: 4078500001694
Varenr.: 18033-20
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Gardena Comfort FLEX slange 13 mm (1/2") 20 m - 18033-20
309,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gardena Comfort FLEX slange 13 mm (1/2") 20 m - 18033-20 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gardena Comfort FLEX slange 13 mm (1/2") 20 m - 18033-20 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK229 kr268 krKøb
2Proshop DK229 kr268 krKøb
3Vandslanger.dk309 kr309 krKøb
4Homeshop DK309,95 kr309,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gardena Comfort FLEX slange 13 mm (1/2") 20 m - 18033-20

PriceData har fulgt prisen på Gardena Comfort FLEX slange 13 mm (1/2") 20 m - 18033-20 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 203 kr (registreret d. 17. december 2025), højeste er 229 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 212 kr.

Den nuværende pris på 229 kr er 8% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Gardena Comfort FLEX slange 13 mm (1/2") 20 m - 18033-20. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Gardena Comfort FLEX slange 13 mm (1/2") 20 m - 18033-20 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 2026229 kr12 kr (6%)
1. maj 2026217 kr13 kr (6%)
6. apr. 2026204 kr9 kr (4%)
3. apr. 2026213 kr4 kr (2%)
2. apr. 2026217 kr4 kr (2%)
1. apr. 2026213 kr9 kr (4%)
28. jan. 2026204 kr1 kr (0%)
5. jan. 2026203 kr16 kr (7%)
21. dec. 2025219 kr16 kr (8%)
17. dec. 2025203 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret