Gå til hovedindhold

Gardena - Blad- Og Græsopsamler - 3565-20

GardenaRedskaberSpecielle børsterBladopsamling og havearbejdeEAN: 4078500048675

Gardena Blad- og Græsopsamler 3565-20 med specielle børster til effektiv bladopsamling. Ergonomisk håndtag, højdejustering og pladsbesparende design. Læs mere

Pris fra 918,31 krtil 1.489 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 570,69 kr (38% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Gardena - Blad- Og Græsopsamler - 3565-20 og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 918.31 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gardena Løv- og plæneopsamler
918,31 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Gardena Blad og græsindsamler
977 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gardena Blad og græs opsamler
990 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Gardena - Blad- Og Græsopsamler - 3565-20
1.099,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
GARDENA løvopsamler
1.137 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Gardena Blad- og græsopsamler - 03565-20
1.319 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Gardena Blad og græsindsamler
1.489 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gardena - Blad- Og Græsopsamler - 3565-20 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gardena - Blad- Og Græsopsamler - 3565-20 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK918,31 kr918,31 krKøb
2CompuMail DK977 kr977 krKøb
3Proshop DK990 kr1.029 krKøb
4Gucca.dk1.099,95 kr1.099,95 krKøb
5Teknikproffset DK1.137 kr1.216 krKøb
6Homeshop DK1.319 kr1.319 krKøb
7Ultrashop1.489 kr1.489 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Gardena Blad- og Græsopsamler 3565-20

Gardena

Gardena Blad- og Græsopsamler 3565-20 med specielle børster til effektiv bladopsamling. Ergonomisk håndtag, højdejustering og pladsbesparende design.

• bladfanger
• løvopsamler
• haveværktøj
• bladrydning
• græsopsamler
• gardena redskab
• Bladopsamling og havearbejde
• Specielle børster

Beskrivelse

Gardena Blad- og Græsopsamler 3565-20 er det ideelle haveværktøj til at samle nedfaldne blade og græsafklip på en effektiv og komfortabel måde. Med sine specielle børster opsamler den alle blade på jorden uden at du skal bukke dig. Det ergonomiske håndtag gør skubningen let og behagelig, mens den praktiske højdejustering sikrer optimal tilpasning til forskellige underlag. Opsamlerkurven kan nemt aftages og tømmes, og når arbejdet er færdigt, kan redskabet opbevares pladsbesparende. Dette miljøvenlige alternativ kræver ingen strøm og giver samtidig motion. Med Gardenas høje kvalitet og 5 års fabriksgaranti er dette et pålideligt valg til haveejere, der ønsker effektiv bladrydning uden besvær.

Specifikationer

type:Manuel bladopsamler
farver:Blå og sort
garanti:5 år fabriksgaranti
håndtag:Ergonomisk design
materiale:Holdbar plast og metal
opbevaring:Pladsbesparende
energikilde:Manuel/Håndkraft
opsamlerkurv:Aftagelig og let at tømme
arbejdsbredde:Stor opsamlerbredde
højdejustering:Praktisk tilpasning

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Kan den bruges til græsafklip?

Ja, blad- og græsopsamleren er også velegnet til opsamling af græsafklip og lignende haveaffald.

Er den nem at opbevare?

Ja, den kan opbevares på en pladsbesparende måde når arbejdet er færdigt.

Skal jeg bukke mig for at bruge den?

Nej, det ergonomiske håndtag og designet gør det muligt at samle blade op uden at bukke sig.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gardena - Blad- Og Græsopsamler - 3565-20

PriceData har fulgt prisen på Gardena - Blad- Og Græsopsamler - 3565-20 i 132 dage. Laveste pris i perioden er 918,31 kr (registreret d. 31. maj 2026), højeste er 1.037 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 976 kr.

Den nuværende pris på 918,31 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Gardena - Blad- Og Græsopsamler - 3565-20. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Gardena - Blad- Og Græsopsamler - 3565-20 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026918,31 kr58,69 kr (6%)
27. maj 2026977 kr6 kr (1%)
26. maj 2026983 kr6 kr (1%)
25. maj 2026977 kr10 kr (1%)
24. maj 2026987 kr10 kr (1%)
23. maj 2026977 kr8 kr (1%)
22. maj 2026985 kr8 kr (1%)
21. maj 2026977 kr8 kr (1%)
20. maj 2026985 kr16 kr (2%)
19. maj 2026969 kr8 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret