Gå til hovedindhold

Nedis Gaming Starter Kit | Kompatibel med: Nintendo Switch (OLED) | 13-in-1

-13%Pris: 329 kr
1 forhandler
Før 379 krTidsbegrænset tilbud
Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Gaming Starter Kit | Kompatibel med: Nintendo Switch (OLED) | 13-in-1 og køb billigst

1 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 329 kr. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Gaming Starter Kit | Kompatibel med: Nintendo Switch (OLED) | 13-in-1
-13%329 kr
Før 379 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gaming Starter Kit | Kompatibel med: Nintendo Switch (OLED) | 13-in-1 billede

Produktinformation

Dette Nedis 13-i-1 startsæt er fuldt kompatibelt med Nintendo Switch (OLED) og indeholder alt vigtigt tilbehør til at starte med det samme. Sættet indeholder et opladningsstativ til 4 controllere, en skærmbeskytter, en opbevaringspose, 2 controllergreb, 2 ratgreb og 6 tommelfingerpindehætter. Alt dette giver dig et komplet sæt til Switch på én gang.

Produktspecifikationer

Mærke: Nedis
Kategori: Nintendo Switch
Vægt: 0.74g
Artikel nr.: NDS-GNSWKIT110BK
EAN: 5412810441099
Varenr.: 86998

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 1 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gaming Starter Kit | Kompatibel med: Nintendo Switch (OLED) | 13-in-1 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 1 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gaming Starter Kit | Kompatibel med: Nintendo Switch (OLED) | 13-in-1 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Estore DK329 kr329 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gaming Starter Kit | Kompatibel med: Nintendo Switch (OLED) | 13-in-1

PriceData har fulgt prisen på Gaming Starter Kit | Kompatibel med: Nintendo Switch (OLED) | 13-in-1 i 170 dage. Laveste pris i perioden er 315 kr (registreret d. 21. december 2025), højeste er 419 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 352 kr.

Den nuværende pris på 329 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for Gaming Starter Kit | Kompatibel med: Nintendo Switch (OLED) | 13-in-1. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for Gaming Starter Kit | Kompatibel med: Nintendo Switch (OLED) | 13-in-1 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
15. maj 2026329 kr40 kr (11%)
4. apr. 2026369 kr10 kr (3%)
17. mar. 2026359 kr60 kr (14%)
10. jan. 2026419 kr80 kr (24%)
22. dec. 2025339 kr24 kr (8%)
21. dec. 2025315 kr51 kr (14%)
20. dec. 2025366 kr27 kr (8%)
16. dec. 2025339 kr10 kr (3%)
13. dec. 2025329 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret