Gå til hovedindhold

Gaming mouse Havit GAMENOTE MS1001S RGB 800-4800 DPI Mus - GEEKD.dk

HavitEAN: 6939119023096
Pris fra 73 krtil 159 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 86 kr (54% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Gaming mouse Havit GAMENOTE MS1001S RGB 800-4800 DPI Mus - GEEKD.dk og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 73 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Havit MS1001S Siyah - Gaming Mus
73 kr
Til butik
Havit MS1001S Siyah - Gaming Mus billede

Produktinformation

Havit MS1001S Gaming Mouse Siyah mus Spil Højre hånd Bluetooth + USB Type-A Optisk

Produktspecifikationer

Mærke: Havit
Kategori: Mus
Artikel nr.: MS1001S
EAN: 6939119023096
Varenr.: 3352072
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Gaming mus Havit MS1001S - kablet, højrehåndet, RGB, sort/grå
-13%139 kr
Før 159 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gaming mus Havit MS1001S - kablet, højrehåndet, RGB, sort/grå billede

Produktinformation

Fordele ved gaming mus med RGBHavit MS1001S er en højrehåndet gaming mus til dig, der vil have præcis styring og et stilrent setup. Den kablede forbindelse via USB giver stabil respons, mens den optiske sensor leverer sikker sporing i spil og daglige opgaver. Diskrete RGB-lysstriber langs siderne og logoet giver et flot udtryk på skrivebordet.Designet til kontrol og komfortMusen har i alt 7 knapper, inklusiv rullehjul og dedikeret DPI-knap, så du hurtigt kan skifte følsomhed. Formen er lavet til højrehåndsbrug, og siderne har et gribevendt mønster for bedre kontrol. Kablet er 1,6 m, så du får fleksibel placering ved din computer.Til gaming og hverdagUanset om du er i kamp i dit favoritspil eller arbejder effektivt, giver MS1001S stabil ydeevne med optisk bevægelsesregistrering og klassisk rullehjul. Den sort/grå finish passer ind i de fleste setups.Anvendelse: GamingHåndform: HøjrehåndForbindelse: USB (kablet)Sensor: OptiskKnapper: 7Rullehjul: JaRGB-belysning: JaKabel: 1,6 mMål: H 4,25 cm × B 6,8 cm × D 13,2 cmAdvarsler: Beskyt mod fugt; holdes væk fra varmekilder...

Produktspecifikationer

Mærke: Havit
Kategori: Computer mus
Vægt: 0.31g
EAN: 6939119023096
Varenr.: 1887677
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Gaming mouse Havit GAMENOTE MS1001S RGB 800-4800 DPI Mus - GEEKD.dk
139 kr
Til butik
Gaming mouse Havit GAMENOTE MS1001S RGB 800-4800 DPI Mus - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Havit MS1001S Gaming Mouse Siyah mus USB Type-A Optisk Havit MS1001S Gaming Mouse Siyah. Formfaktor: Højre hånd. Bevægelsesdetekteringsteknologi: Optisk, Enhedsgrænseflade: Bluetooth + USB Type-A, Antal knapper: 7, Rulle type: Hjul. Strømkilde: Kabel * Sp...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Havit
Kategori: Trådløs Mus
EAN: 6939119023096
Varenr.: 48707434971472
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Mysz gamingowa Havit GAMENOTE MS1001S RGB 800-4800
140 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Gaming mus Havit MS1001S - kablet, højrehåndet, RGB, sort/grå
-11%159 kr
Før 179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gaming mouse Havit GAMENOTE MS1001S RGB 800-4800 DPI Mus - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gaming mouse Havit GAMENOTE MS1001S RGB 800-4800 DPI Mus - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK73 kr112 krKøb
2Boligcenter DK139 kr139 krKøb
3Geekd139 kr139 krKøb
4CompuMail DK140 kr140 krKøb
5Vivas DK159 kr238 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gaming mouse Havit GAMENOTE MS1001S RGB 800-4800 DPI Mus - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på Gaming mouse Havit GAMENOTE MS1001S RGB 800-4800 DPI Mus - GEEKD.dk i 167 dage. Laveste pris i perioden er 73 kr (registreret d. 7. maj 2026), højeste er 159 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 90 kr.

Den nuværende pris på 73 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for Gaming mouse Havit GAMENOTE MS1001S RGB 800-4800 DPI Mus - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for Gaming mouse Havit GAMENOTE MS1001S RGB 800-4800 DPI Mus - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202673 kr11 kr (13%)
8. maj 202684 kr11 kr (15%)
7. maj 202673 kr11 kr (13%)
21. apr. 202684 kr1 kr (1%)
20. apr. 202685 kr1 kr (1%)
19. apr. 202684 kr1 kr (1%)
18. apr. 202685 kr74 kr (47%)
23. dec. 2025159 kr73 kr (85%)
19. dec. 202586 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret