Gå til hovedindhold

Gaming headset Razer BlackShark V2 X - kablet, hovedbøjle, pink

RazerHovedtelefoner og headsetEAN: 8887910060421
Pris fra 307 krtil 769 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 462 kr (60% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 305 kr 24. maj

Sammenlign priser på Gaming headset Razer BlackShark V2 X - kablet, hovedbøjle, pink og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 307 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Razer BlackShark V2 X Kablet Høretelefoner Pink
307 kr
Til butik
Razer BlackShark V2 X Kablet Høretelefoner Pink billede

Produktinformation

Razer BlackShark V2 X - Headset - fuld størrelse - kablet - 3,5 mm jackstik - støjisolerende - kvarts

Produktspecifikationer

Mærke: Razer USA
Artikel nr.: RZ04-03240800-R3M1
EAN: 8887910060421
Varenr.: 1000895655
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Razer BlackShark V2 X - Quartz
309 kr
Til butik
Razer BlackShark V2 X - Quartz billede

Produktinformation

Vores nye, banebrydende proprietære design opdeler driveren i 3 dele til individuel indstilling af højder, mellemtone og lavtone - det giver lysere, klarere lyd med fyldigere højder og mere kraftfulde lavtoner. Et forbedret pickupmønster sikrer mere stemme og mindre støj, da det aftager mod mikrofonens bagside og sider, og det søde punkt er let at placere ved din mund på grund af mikrofonens bøjelige design. Razer™ TriForce 50mm-drivere Standard åndbare ørepuder af hukommelsesskum, der kan ånde Standard gummikabel 7.1. Surround Sound...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Razer
Kategori: Hovedtelefonerheadset2
Artikel nr.: RZ04-03240800-R3M1
EAN: 8887910060421
Varenr.: 3123595
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Razer BlackShark V2 Quartz PINK
318 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Gaming headset Razer BlackShark V2 X - kablet, hovedbøjle, pink
-35%449 kr
Før 689 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Gaming headset Razer BlackShark V2 X - kablet, hovedbøjle, pink
-34%469 kr
Før 709 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Razer Blackshark V2 X Gaming Headset, Rosa
769 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gaming headset Razer BlackShark V2 X - kablet, hovedbøjle, pink koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gaming headset Razer BlackShark V2 X - kablet, hovedbøjle, pink koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK307 kr307 krKøb
2Proshop DK309 kr348 krKøb
3CS MEGASTORE DK318 kr357 krKøb
4Boligcenter DK449 kr449 krKøb
5Vivas DK469 kr548 krKøb
6Teknikproffset DK769 kr828 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gaming headset Razer BlackShark V2 X - kablet, hovedbøjle, pink

PriceData har fulgt prisen på Gaming headset Razer BlackShark V2 X - kablet, hovedbøjle, pink i 185 dage. Laveste pris i perioden er 305 kr (registreret d. 24. maj 2026), højeste er 318 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 313 kr.

Den nuværende pris på 307 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Gaming headset Razer BlackShark V2 X - kablet, hovedbøjle, pink. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Gaming headset Razer BlackShark V2 X - kablet, hovedbøjle, pink de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026307 kr2 kr (1%)
26. maj 2026309 kr4 kr (1%)
24. maj 2026305 kr4 kr (1%)
6. maj 2026309 kr1 kr (0%)
1. maj 2026308 kr1 kr (0%)
30. apr. 2026309 kr1 kr (0%)
29. apr. 2026308 kr1 kr (0%)
16. apr. 2026309 kr5 kr (2%)
13. apr. 2026314 kr4 kr (1%)
9. apr. 2026318 kr6 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret