Gå til hovedindhold

Gaming headphones HAVIT H2033d (white-black) Headset - GEEKD.dk

HavitHovedtelefonerEAN: 6939119065102
Pris fra 241 krtil 289 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 48 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 221 kr 20. apr.

Sammenlign priser på Gaming headphones HAVIT H2033d (white-black) Headset - GEEKD.dk og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 241 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Havit H2033D Gaming Headset
241 kr
Til butik
Havit H2033D Gaming Headset billede

Produktinformation

Havit H2033D Gaming Kulaklık Siyah Headset Kabel & trådløs I ørerne Spil Sort

Produktspecifikationer

Mærke: Havit
Kategori: Hovedtelefonerheadset2
Artikel nr.: H2033d
EAN: 6939119065102
Varenr.: 3352074
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Gaming headphones HAVIT H2033d (white-black) Headset - GEEKD.dk
249 kr
Til butik
Gaming headphones HAVIT H2033d (white-black) Headset - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Glem alt om mudret lyd gennem controller-headsets - Havit H2033D Gaming Headset leverer krystalklart audio til dit gaming-setup. 🎮 Dette headset kombinerer kraftfuld lydkvalitet med praktisk fleksibilitet, så du kan skifte seamløst mellem intensive gam...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Havit
Kategori: Trådløst Headset
EAN: 6939119065102
Varenr.: 48707434545488
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Gaming headset Havit H2033D - hvid/sort
-14%269 kr
Før 314 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gaming headset Havit H2033D - hvid/sort billede

Produktinformation

Fordele ved gaming headsetHavit H2033D er et stilrent gaming headset i hvid/sort, der giver dig klar lyd og tydelig kommunikation i dine spil. Det har en boom/in-line mikrofon, så dine holdkammerater hører dig klart, og den lukkede over-ear konstruktion hjælper dig med at holde fokus.Design og brugHeadsettet kombinerer kabel og trådløs tilslutning, så du kan vælge den måde, der passer til din opsætning. De bløde ørepuder og den polstrede bøjle er skabt til lange sessioner, og det moderne sort/hvide look passer flot ind ved skrivebordet.Sikker brugFor at beskytte dit udstyr og sikre god oplevelse: Brug ikke headsettet, mens det oplades, undgå kontakt med vand, og hold det væk fra varmekilder.Produkttype: HeadsetAnbefalet brug: GamingBærestil: In-earFarve: Hvid og sortTilslutning: Kablet og trådløsMikrofon: Boom/in-line...

Produktspecifikationer

Mærke: Havit
Kategori: Høretelefoner
Vægt: 1.16g
EAN: 6939119065102
Varenr.: 1927158
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Gaming headset Havit H2033D - hvid/sort
-13%289 kr
Før 334 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gaming headphones HAVIT H2033d (white-black) Headset - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gaming headphones HAVIT H2033d (white-black) Headset - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK241 kr280 krKøb
2Geekd249 kr249 krKøb
3Boligcenter DK269 kr269 krKøb
4Vivas DK289 kr368 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gaming headphones HAVIT H2033d (white-black) Headset - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på Gaming headphones HAVIT H2033d (white-black) Headset - GEEKD.dk i 180 dage. Laveste pris i perioden er 221 kr (registreret d. 18. april 2026), højeste er 319 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 257 kr.

Den nuværende pris på 241 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 3 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Gaming headphones HAVIT H2033d (white-black) Headset - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Gaming headphones HAVIT H2033d (white-black) Headset - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. apr. 2026241 kr20 kr (9%)
20. apr. 2026221 kr1 kr (0%)
19. apr. 2026222 kr1 kr (0%)
18. apr. 2026221 kr98 kr (31%)
23. dec. 2025319 kr49 kr (18%)
21. dec. 2025270 kr1 kr (0%)
19. dec. 2025269 kr1 kr (0%)
14. dec. 2025268 kr1 kr (0%)
10. dec. 2025267 kr1 kr (0%)
5. dec. 2025268 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret