Gå til hovedindhold

GameSir G7 Pro Multiplatform Gamepad - Shadow Ember Black (TMR Sticks, Hall-Effect Triggers) Xbox Licensed Konsol - GEEKD.dk

GameSirVideospilkonsol – tilbehørEAN: 6936685220409
Pris fra 742 krtil 1.341 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 599 kr (45% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 646 kr 30. apr.

Sammenlign priser på GameSir G7 Pro Multiplatform Gamepad - Shadow Ember Black (TMR Sticks, Hall-Effect Triggers) Xbox Licensed Konsol - GEEKD.dk og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 742 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
„GameSir G7 Pro“ universalus „Bluetooth“ žaidimų valdiklis „Xbox“ serijos X/S / One juodas
742 kr
Til butik
„GameSir G7 Pro“ universalus „Bluetooth“ žaidimų valdiklis „Xbox“ serijos X/S / One juodas billede

Produktspecifikationer

Mærke: GameSir
Kategori: Joystick & Gamepads
Farve: 6
Artikel nr.: GSG7XB001
EAN: 6936685220409
Varenr.: 24767203
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
GameSir G7 Pro Multiplatform Gamepad - Shadow Ember - Wireless Controller - Android
749 kr
Til butik
GameSir G7 Pro Multiplatform Gamepad - Shadow Ember - Wireless Controller - Android billede

Produktinformation

Controlleren leverer tri-mode-forbindelse til Xbox, PC og Android og har Mag-Res™ TMR-joysticks, Hall Effect analoge triggere med Micro Switch trigger stops samt en medfølgende ladestation. GameSir G7 Pro er bygget til fleksibel gaming på tværs af Xbox Series X|S, Xbox One, PC, Android og Steam med en fysisk tilstandskontakt til at skifte mellem kablet Xbox, 2.4G/kablet PC og Bluetooth Android-samt opgraderet GameSir Nexus-software til at tilpasse din opsætning. 1000Hz polling rate på PC via kablet eller 2.4G Optiske Micro Switch ABXY og mekanisk Micro Switch D-pad Indbygget gyroskop med mapping-funktion (kun PC) Fire makroknapper plus bagknap-låse Tredelt magnetisk udskiftelig frontplade med ekstra D-pad inkluderet Fire rumble-motorer for fordybende haptisk feedback 3.5mm lyd understøttes via kablet og 2.4G trådløst Nyd præcis kontrol, tilpasselige input og problemfrit skift mellem enheder for ensartet gaming på tværs af platforme.

Produktspecifikationer

Mærke: GameSir
Kategori: Spil tilbehoer
Artikel nr.: GSG7XB001
EAN: 6936685220409
Varenr.: 3437043
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Gamesir Controller G7 Pro wireless schwarz XBOX
778 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
GameSir G7 Pro Multiplatform Gamepad - Shadow Ember - Sort
798 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
GameSir G7 Pro multiplatform gamepad - Shadow Ember Edition
-4%879 kr
Før 919 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
GameSir G7 Pro multiplatform gamepad - Shadow Ember Edition
-4%899 kr
Før 939 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
GameSir G7 Pro Multiplatform Gamepad - Shadow Ember Black (TMR Sticks, Hall-Effect Triggers) Xbox Licensed Konsol - GEEKD.dk
1.341 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GameSir G7 Pro Multiplatform Gamepad - Shadow Ember Black (TMR Sticks, Hall-Effect Triggers) Xbox Licensed Konsol - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GameSir G7 Pro Multiplatform Gamepad - Shadow Ember Black (TMR Sticks, Hall-Effect Triggers) Xbox Licensed Konsol - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK742 kr781 krKøb
2Proshop DK749 kr788 krKøb
3CompuMail DK778 kr778 krKøb
4Teknikproffset DK798 kr857 krKøb
5Boligcenter DK879 kr879 krKøb
6Vivas DK899 kr978 krKøb
7Geekd1.341 kr1.341 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for GameSir G7 Pro Multiplatform Gamepad - Shadow Ember Black (TMR Sticks, Hall-Effect Triggers) Xbox Licensed Konsol - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på GameSir G7 Pro Multiplatform Gamepad - Shadow Ember Black (TMR Sticks, Hall-Effect Triggers) Xbox Licensed Konsol - GEEKD.dk i 181 dage. Laveste pris i perioden er 646 kr (registreret d. 30. april 2026), højeste er 942 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 745 kr.

Den nuværende pris på 742 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 44 prisændringer for GameSir G7 Pro Multiplatform Gamepad - Shadow Ember Black (TMR Sticks, Hall-Effect Triggers) Xbox Licensed Konsol - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 44 prisændringer for GameSir G7 Pro Multiplatform Gamepad - Shadow Ember Black (TMR Sticks, Hall-Effect Triggers) Xbox Licensed Konsol - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026742 kr67 kr (10%)
23. maj 2026675 kr27 kr (4%)
8. maj 2026648 kr41 kr (6%)
7. maj 2026689 kr60 kr (8%)
5. maj 2026749 kr22 kr (3%)
2. maj 2026727 kr54 kr (8%)
1. maj 2026673 kr27 kr (4%)
30. apr. 2026646 kr1 kr (0%)
28. apr. 2026647 kr1 kr (0%)
19. apr. 2026648 kr130 kr (17%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret