Gå til hovedindhold

GA.MA Gama Professional IQ 2 Perfetto Hairdryer Black (Stop Beauty Waste)

GA.MAElektronikEAN: 8023277146020
Pris fra 1.690 krtil 2.799 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 1.109 kr (40% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.058 kr 14. maj

Sammenlign priser på Gama Professional IQ 2 Perfetto Hairdryer Black (Stop Beauty Waste) og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1690 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ga.Ma Professional - IQ2 Hårtørrer Sort
1.690 kr
Til butik
Ga.Ma Professional - IQ2 Hårtørrer Sort billede

Produktspecifikationer

Mærke: GA.MA
Kategori: Hårtørrer
Farve: 6
Artikel nr.: PH6075.BK
EAN: 8023277146020
Varenr.: 21556000
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Ga.Ma IQ2 Professional IQ2 Føntørrer, Sort
-24%1.887,71 kr
Før 2.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Ga.Ma IQ2 Professional IQ2 Føntørrer, Sort billede

Produktinformation

IQ2 En videreudvikling af den populære og lette Ga.Ma Føn, som nu byder på 6 yderligere fantastiske features: Turbo-tilstand Standby-tilstand Et skånsomt mundstykke En dybdegående softstyler Påmindelse om selvrens Professionelt Mesh-filter Denne fanta...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ga.Ma
Kategori: Føntørrer
EAN: 8023277146020
Varenr.: GAMA-0018
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Gama Professional IQ 2 Perfetto Hairdryer Black (Stop Beauty Waste)
1.950 kr
Til butik
Gama Professional IQ 2 Perfetto Hairdryer Black (Stop Beauty Waste) billede

Produktinformation

BEMÆRK: Dette produkt er yderligere nedsat, da æsken er lettere beskadiget. Produktet fejler dog intet. Denne professionelle og innovative hårtørrer er det ultimative redskab til styling af hår. Hårtørreren er med sine 294 gram let og kompakt men ekstremt powerful. Trods den lette vægt, tørrer den håret op til 30% da motoren er 7 x hurtigere end andre føntørrer.Designet er ergonomisk og derfor er det muligt at holde føntørren som man vil og ikke kun på håndtaget, så man undgår muskelskader i armene ved intensiv og professionel brug. Hårtørrerens motor har en suveræn levetid der er cirka 3 x længere end en anden hårtørrer. Der er indbygget Oxy-Active technology der sikrer, at håret bliver tørret så sånsomt som muligt og samtidig stimulerer hovedbunden og fungerer antibakterielt. Der er LED indikatorer der viser de specifikke indstillinger samt et selvrensende program. Den har 3 hastigheder, 4 temperaturindstillinger samt kold luft. Hårtørreren har yderligere en låsefunktion. Vær opmærksom på hvis denne låsefunktion er slået til, kan der hverken skrues op og ned for hastighederne før låsefunktionen er slået fra. Der medfølger 1 x diffuser , 2 x dyser og 1x Star Nozzle som er særligt god til fint hår og sensitive hovedbunde.Motor; 2000 WSærligt medfølger der også en Smart Pad, som automatisk ændre fønen til Stand-by mode, når man ligger fønen ned på denne. På den måde spares der på strømmen.

Produktspecifikationer

Kategori: El-artikler
Artikel nr.: 8023277146020
EAN: 8023277146020
Varenr.: 4474062888621
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Gama Professional IQ2 Hair Dryer - sort
-20%1.997 kr
Før 2.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ga.Ma Professional Hårtørrer IQ2 Hair Dryer Black
2.394 kr
Til butik
Gå til Made4men Danmark
TrustScore 4.5 ud af 54,4
GA.MA IQ2 Professional Sort (1 stk)
2.499 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Ga.Ma Professional IQ2 Hårtørrer Sort
2.746 kr
Til butik
Gå til I Love Shampoo
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Ga.Ma IQ2 Sort
2.799 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gama Professional IQ 2 Perfetto Hairdryer Black (Stop Beauty Waste) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gama Professional IQ 2 Perfetto Hairdryer Black (Stop Beauty Waste) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.690 kr1.690 krKøb
2Brandshop1.887,71 kr1.887,71 krKøb
3Beautycos DK1.950 kr1.950 krKøb
4NiceHair.dk1.997 kr1.997 krKøb
5Proshop DK2.394 kr2.394 krKøb
6Made4men Danmark2.499 kr2.499 krKøb
7Teknikproffset DK2.746 kr2.805 krKøb
8I Love Shampoo2.799 kr2.799 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gama Professional IQ 2 Perfetto Hairdryer Black (Stop Beauty Waste)

PriceData har fulgt prisen på Gama Professional IQ 2 Perfetto Hairdryer Black (Stop Beauty Waste) i 172 dage. Laveste pris i perioden er 1.058 kr (registreret d. 14. maj 2026), højeste er 1.997 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.695 kr.

Den nuværende pris på 1.690 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for Gama Professional IQ 2 Perfetto Hairdryer Black (Stop Beauty Waste). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for Gama Professional IQ 2 Perfetto Hairdryer Black (Stop Beauty Waste) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20261.690 kr197,71 kr (10%)
27. maj 20261.887,71 kr350,71 kr (23%)
26. maj 20261.537 kr350,71 kr (19%)
25. maj 20261.887,71 kr350,71 kr (23%)
23. maj 20261.537 kr350,71 kr (19%)
21. maj 20261.887,71 kr608,71 kr (48%)
20. maj 20261.279 kr114 kr (10%)
18. maj 20261.165 kr105 kr (10%)
17. maj 20261.060 kr1 kr (0%)
16. maj 20261.059 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret