Gå til hovedindhold

+GF+ Galvaniseret brystnippel - 1" x 1" - Georg Fischer

+GF+SanitetEAN: 7611205229160
Pris fra 36 krtil 49 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 13 kr (27% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Galvaniseret brystnippel - 1" x 1" - Georg Fischer og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 36 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Galvaniseret brystnippel 1 1/2"
36 kr
Til butik
Galvaniseret brystnippel 1 1/2" billede

Produktinformation

Galvaniserede randfittings erden mest almindelige type formstykke. Materialets høje mekaniske holdbarhed og den universelle, standardiserede forbindelsesteknologi garanterer sikker anvendelse. Galvaniserede rør og fittings er IKKE godkendt til brugsvand i...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: +GF+
Kategori: Rør & fittings
Farve: galvanized
Størrelse: 1.1/2"
EAN: 7611205229160
Varenr.: 000280411
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
+GF+ Brystnippel galvaniseret 1 1/2"
42 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Galvaniseret brystnippel - 1" x 1" - Georg Fischer
42,25 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Brystnippel galvaniseret 1 1/2
42,75 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Galvaniseret brystnippel 1 1/2"
43 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Georg Fischer brystnippel galvaniseret 1.1/2´´
44 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
1.1/2 galvaniseret brystnippel
44,44 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Galvaniseret brystnippel 1 1/2"
49 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Galvaniseret brystnippel - 1" x 1" - Georg Fischer koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Galvaniseret brystnippel - 1" x 1" - Georg Fischer koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS36 kr36 krKøb
2Proshop DK42 kr81 krKøb
3WATTOO.DK42,25 kr42,25 krKøb
4CS MEGASTORE DK42,75 kr81,75 krKøb
5BilligVVS DK43 kr43 krKøb
6Elvvs.dk44 kr44 krKøb
7EL-GROSSISTEN44,44 kr44,44 krKøb
8CompletVVS49 kr49 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Galvaniseret brystnippel - 1" x 1" - Georg Fischer

PriceData har fulgt prisen på Galvaniseret brystnippel - 1" x 1" - Georg Fischer i 165 dage. Laveste pris i perioden er 36 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 42 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 39 kr.

Den nuværende pris på 36 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 14% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Galvaniseret brystnippel - 1" x 1" - Georg Fischer. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Galvaniseret brystnippel - 1" x 1" - Georg Fischer de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 202636 kr6 kr (14%)
24. maj 202642 kr6 kr (17%)
17. maj 202636 kr6 kr (14%)
16. maj 202642 kr6 kr (17%)
12. maj 202636 kr6 kr (14%)
11. maj 202642 kr4 kr (11%)
18. apr. 202638 kr4 kr (10%)
17. apr. 202642 kr4 kr (11%)
9. mar. 202638 kr4 kr (10%)
8. mar. 202642 kr4 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret