Gå til hovedindhold

ACCESSORY Gaffa tape Pro 50 mm x 50 m sølv mat (30005466)

ACCESSORYElektronikEAN: 4018909300424
Pris fra 99 krtil 118 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 19 kr (16% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Gaffa tape Pro 50 mm x 50 m sølv mat (30005466) og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 99 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Disconetto.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Gaffa Tape Pro. 50mm x 50m. Mat sølv
99 kr
Til butik
Gaffa Tape Pro. 50mm x 50m. Mat sølv billede

Produktinformation

Sølvgrå kvalitets gaffatape med en mat overflade, der modvirker reflektering af lys.

Produktspecifikationer

Mærke: ACCESSORY
Kategori: Sølv gaffatape
EAN: 4018909300424
Varenr.: E-30005466
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Stagetape Gaffa Tape Pro Klæbebånd Klæbebånd
118 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gaffa tape Pro 50 mm x 50 m sølv mat (30005466) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gaffa tape Pro 50 mm x 50 m sølv mat (30005466) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Disconetto.dk99 kr99 krKøb
2CS MEGASTORE DK118 kr157 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gaffa tape Pro 50 mm x 50 m sølv mat (30005466)

PriceData har fulgt prisen på Gaffa tape Pro 50 mm x 50 m sølv mat (30005466) i 181 dage. Laveste pris i perioden er 89 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 165 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 120 kr.

Den nuværende pris på 99 kr er 18% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 3 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for Gaffa tape Pro 50 mm x 50 m sølv mat (30005466). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for Gaffa tape Pro 50 mm x 50 m sølv mat (30005466) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. apr. 202699 kr54 kr (35%)
29. apr. 2026153 kr54 kr (55%)
22. apr. 202699 kr54 kr (35%)
21. apr. 2026153 kr54 kr (55%)
17. apr. 202699 kr66 kr (40%)
16. apr. 2026165 kr66 kr (67%)
2. jan. 202699 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret