Gå til hovedindhold

Gabby's Dollhouse Bamse - Light Up Kitty Fairy - 30 cm

Gabby's DollhouseFigurer og dukkerEAN: 0681147107991
Pris fra 203 krtil 299,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 96,95 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 186 kr 2. maj

Sammenlign priser på Gabby's Dollhouse Bamse - Light Up Kitty Fairy - 30 cm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 203 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gabby's Dollhouse Light Up Kitty Fairy Plush 30 cm
203 kr
Til butik
Gabby's Dollhouse Light Up Kitty Fairy Plush 30 cm billede

Produktspecifikationer

Kategori: Figurer og dukker
Farve: 1
Artikel nr.: 6075633
EAN: 0681147107991
Varenr.: 25415143
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gabby's Dollhouse Light Up Kitty Fairy Plush 30 cm
203 kr
Til butik
Gabby's Dollhouse Light Up Kitty Fairy Plush 30 cm billede

Produktinformation

Bamselegetøjet bringer magien fra Gabby's Dollhouse til legetiden med regnbuelys og lyde, en blød, krammevenlig fornemmelse og en blomst, der lyser i flere farver. Gabby's Dollhouse Light Up Kitty Fairy Plush 30 cm har en farverig regnbuekjole, fine vinger og en blomsterkrone med små pomponer og inviterer til rolig leg ved sengetid eller fantasifuld historiefortælling om dagen. Blomsten på kjolen lyser i flere farver Tryk på poten for at aktivere én af seks lysende farver Blød, krammevenlig bamse til hyggelig rolleleg Inspireret af Gabby's Dollhouse til at genskabe scener og historier Anbefalet alder: 3 år+ Inkluderer 2x LR03-AAA batterier Tilføjer sensorisk lysende sjov og en magisk stemning til hverdagslegen.

Produktspecifikationer

Kategori: Dukker og dukketilbehoer
Artikel nr.: 53402 / 6075633
EAN: 0681147107991
Varenr.: 3438691
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Gabby's Dukkehus Lysende Alfekat 30 Cm
259,95 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Gabby's Dollhouse Bamse - Light Up Kitty Fairy - 30 cm
299,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gabby's Dollhouse Bamse - Light Up Kitty Fairy - 30 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gabby's Dollhouse Bamse - Light Up Kitty Fairy - 30 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK203 kr242 krKøb
2Proshop DK203 kr242 krKøb
3Gucca.dk259,95 kr259,95 krKøb
4Kids-world.dk299,95 kr299,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gabby's Dollhouse Bamse - Light Up Kitty Fairy - 30 cm

PriceData har fulgt prisen på Gabby's Dollhouse Bamse - Light Up Kitty Fairy - 30 cm i 130 dage. Laveste pris i perioden er 186 kr (registreret d. 26. april 2026), højeste er 300 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 240 kr.

Den nuværende pris på 203 kr er 15% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Gabby's Dollhouse Bamse - Light Up Kitty Fairy - 30 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Gabby's Dollhouse Bamse - Light Up Kitty Fairy - 30 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 2026203 kr17 kr (9%)
2. maj 2026186 kr20 kr (10%)
29. apr. 2026206 kr20 kr (11%)
26. apr. 2026186 kr10 kr (5%)
25. apr. 2026196 kr10 kr (5%)
17. apr. 2026206 kr53,95 kr (21%)
14. apr. 2026259,95 kr
13. apr. 2026260 kr
27. mar. 2026259,95 kr
26. mar. 2026260 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret