Gå til hovedindhold

Fujifilm Instax Square - Farvefilm til umiddelbar billedfremstilling (instant film) - 10 optagelser - 2 kassetter

Pris fra 157 krtil 219 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 62 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 142 kr 14. mar.

Sammenlign priser på Fujifilm Instax Square - Farvefilm til umiddelbar billedfremstilling (instant film) - 10 optagelser - 2 kassetter og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 157 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Fujifilm Instax Square Instant Film (2x10)
157 kr
Til butik
Fujifilm Instax Square Instant Film (2x10) billede

Produktinformation

Fujifilm - Farvefilm til umiddelbar billedfremstilling (instant film) - instax-kvadrat - 10 optagelser - 2 kassetter

Produktspecifikationer

Mærke: Fujifilm
Artikel nr.: 16921634
EAN: 4547410549157
Varenr.: 1002955159
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fujifilm INSTAX Square film - 20 stykker
170 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fujifilm Instax Square - Farvefilm til umiddelbar billedfremstilling (instant film) - 10 optagelser - 2 kassetter
177 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Fujifilm Instax Square Instant Film (2x10)
219 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fujifilm Instax Square - Farvefilm til umiddelbar billedfremstilling (instant film) - 10 optagelser - 2 kassetter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fujifilm Instax Square - Farvefilm til umiddelbar billedfremstilling (instant film) - 10 optagelser - 2 kassetter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK157 kr157 krKøb
2Proshop DK170 kr209 krKøb
3CS MEGASTORE DK177 kr216 krKøb
4Ultrashop219 kr219 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Fujifilm Instax Square - Farvefilm til umiddelbar billedfremstilling (instant film) - 10 optagelser - 2 kassetter

PriceData har fulgt prisen på Fujifilm Instax Square - Farvefilm til umiddelbar billedfremstilling (instant film) - 10 optagelser - 2 kassetter i 180 dage. Laveste pris i perioden er 128 kr (registreret d. 1. februar 2026), højeste er 312 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 159 kr.

Den nuværende pris på 157 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 47 prisændringer for Fujifilm Instax Square - Farvefilm til umiddelbar billedfremstilling (instant film) - 10 optagelser - 2 kassetter. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 47 prisændringer for Fujifilm Instax Square - Farvefilm til umiddelbar billedfremstilling (instant film) - 10 optagelser - 2 kassetter de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026157 kr4 kr (2%)
26. maj 2026161 kr4 kr (3%)
30. apr. 2026157 kr1 kr (1%)
26. apr. 2026156 kr1 kr (1%)
25. apr. 2026157 kr1 kr (1%)
22. apr. 2026156 kr1 kr (1%)
8. apr. 2026157 kr3 kr (2%)
4. apr. 2026154 kr3 kr (2%)
28. mar. 2026157 kr4 kr (3%)
21. mar. 2026153 kr6 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret