Gå til hovedindhold

Fujifilm Instax Mini - Farvefilm til umiddelbar billedfremstilling (instant film) - instax mini - ISO 800 - 10 optagelser - 2 kassetter

FujifilmDigitalkameraerEAN: 4547410364866
Pris fra 153 krtil 219 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 66 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 33 kr 22. mar.

Sammenlign priser på Fujifilm Instax Mini - Farvefilm til umiddelbar billedfremstilling (instant film) - instax mini - ISO 800 - 10 optagelser - 2 kassetter og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 153 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Fujifilm Instax Mini Farvefilm til umiddelbar billedfremstilling (instant film) ISO 800
153 kr
Til butik
Fujifilm Instax Mini Farvefilm til umiddelbar billedfremstilling (instant film) ISO 800 billede

Produktinformation

Fujifilm Instax Mini - Farvefilm til umiddelbar billedfremstilling (instant film) - ISO 800 - 10 optagelser - 2 kassetter

Produktspecifikationer

Mærke: Fujifilm
Artikel nr.: 16386016
EAN: 4547410364866
Varenr.: 987798634
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fujifilm | Instax Mini - Farvefilm til umiddelbar billedfremstilling (instant film) - ISO 800 - 2 x 10 optagelser - (2-pack)
153 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Fuji Instax Mini Film 20 billeder - 10x2
175 kr
Til butik
Fuji Instax Mini Film 20 billeder - 10x2 billede

Produktinformation

Instax mini-film i kreditkortstørrelse, printstørrelse 54 (B) x 86 (H), billedstørrelse 46 (B) x 62 (H) mm, Passer til alle instax mini kameraer, SHARE- og LINK-printere, instax filmteknologi sikrer skarpe, klare, levende farver og naturlige hudtoner i årevis, Hurtig billedudvikling, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Fuji
Kategori: Andet
EAN: 4547410364866
Varenr.: C86786
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Instax Mini Film 20 Pack
-0%186 kr
Før 186,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Instant film Fujifilm Instax Mini farvefilm ISO 800 - 2 × 10 billeder
-5%189 kr
Før 199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Fujifilm Instax Mini Film - 20 Stk.
189,95 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Instant film Fujifilm Instax Mini farvefilm ISO 800 - 2 × 10 billeder
-5%209 kr
Før 219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Fujifilm Instax Mini Farvefilm til umiddelbar billedfremstilling (instant film) ISO 800
219 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fujifilm Instax Mini - Farvefilm til umiddelbar billedfremstilling (instant film) - instax mini - ISO 800 - 10 optagelser - 2 kassetter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fujifilm Instax Mini - Farvefilm til umiddelbar billedfremstilling (instant film) - instax mini - ISO 800 - 10 optagelser - 2 kassetter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK153 kr153 krKøb
2CS MEGASTORE DK153 kr192 krKøb
3Teknikproffset DK175 kr224 krKøb
4Dustin DK186 kr272,25 krKøb
5Boligcenter DK189 kr189 krKøb
6Gucca.dk189,95 kr189,95 krKøb
7Vivas DK209 kr278 krKøb
8Ultrashop219 kr219 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Fujifilm Instax Mini - Farvefilm til umiddelbar billedfremstilling (instant film) - instax mini - ISO 800 - 10 optagelser - 2 kassetter

PriceData har fulgt prisen på Fujifilm Instax Mini - Farvefilm til umiddelbar billedfremstilling (instant film) - instax mini - ISO 800 - 10 optagelser - 2 kassetter i 182 dage. Laveste pris i perioden er 33 kr (registreret d. 22. marts 2026), højeste er 153 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 136 kr.

Den nuværende pris på 153 kr er 13% over normalprisen. Prisen er steget 10% den seneste måned. Der er registreret 38 prisfald og 37 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 75 prisændringer for Fujifilm Instax Mini - Farvefilm til umiddelbar billedfremstilling (instant film) - instax mini - ISO 800 - 10 optagelser - 2 kassetter. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 75 prisændringer for Fujifilm Instax Mini - Farvefilm til umiddelbar billedfremstilling (instant film) - instax mini - ISO 800 - 10 optagelser - 2 kassetter de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026153 kr5 kr (3%)
3. jun. 2026148 kr4 kr (3%)
29. maj 2026152 kr6 kr (4%)
28. maj 2026146 kr6 kr (4%)
26. maj 2026152 kr7 kr (5%)
23. maj 2026145 kr4 kr (3%)
19. maj 2026149 kr4 kr (3%)
17. maj 2026145 kr1 kr (1%)
16. maj 2026146 kr1 kr (1%)
15. maj 2026147 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret