Gå til hovedindhold

Fujifilm Instax Mini 99 instant-kamera 62 × 46 mm - Sort

FujifilmElektronikEAN: 4547410529869
Pris fra 1.393 krtil 1.891 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 498 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.343 kr 31. mar.

Sammenlign priser på Fujifilm Instax Mini 99 instant-kamera 62 × 46 mm - Sort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1393 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Fujifilm Instax Mini 99 Instant kamera Sort
1.393 kr
Til butik
Fujifilm Instax Mini 99 Instant kamera Sort billede

Produktinformation

Fujifilm Instax Mini 99 - Instant kamera - objektiv: 60 mm - instax mini sort

Produktspecifikationer

Mærke: Fujifilm
Artikel nr.: 16823519
EAN: 4547410529869
Varenr.: 1002149662
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fujifilm Instax Mini 99 - Black
1.418 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Fujifilm Instax Mini 99 instant-kamera 62 × 46 mm - Sort
1.699 kr
Til butik
Fujifilm Instax Mini 99 instant-kamera 62 × 46 mm - Sort billede

Produktinformation

Forevig øjeblikket med et polaroid kameraFujifilm Instax Mini 99 er et stilrent instant-kamera, der giver dig fysiske billeder i det populære mini-format. Tag et billede, og få dit print i hånden på under to minutter. Med en billedstørrelse på 62 × 46 mm passer dine snapshots perfekt i pung, gæstebog eller på køleskabet. Kameraet er sort og kompakt - ideelt til fester, rejser og hverdagsminder.Nem betjening og pålidelig ydeevneKameraet har indbygget blitz med auto-tilstand og en rækkevidde på 0,3–2,7 m, så du kan fotografere i mange lysforhold. Den elektroniske lukker går fra 1/400 s til 1,8 s, og den optiske søger med 0,37× forstørrelse hjælper dig med at komponere motivet. Objektivet har 2 elementer i 2 grupper og en normal fokusafstand på 0,6–3 m.Praktiske detaljer til hverdagsbrugInstax Mini 99 drives af to NP-70S-batterier og kan tage op til 100 billeder pr. opladning. Et lille LCD-display giver hurtigt overblik, og det kompakte design (6,0 × 10,35 × 11,75 cm) vejer kun 340 g - let at have med overalt. Kameraet bruger film i størrelsen 86 × 54 mm med billedfelt 62 × 46 mm, og printtiden er op til 90 sekunder.Filmformat: 86 × 54 mm (billedfelt 62 × 46 mm)Objektiv: 2 elementer/2 grupperFokusområde (normal): 0,6–3 mSøger: Indbygget, 0,37×Lukker: Elektronisk, 1/400 s – 1,8 sBlitz: Indbygget, auto; rækkevidde 0,3–2,7 m; genopladning 6,5 sDisplay: Indbygget LCDStrøm: 2 × NP-70S; op til 100 billederMål (H × B × D): 6,0 × 10,35 × 11,75 cmVægt: 340 gMaks. brændvidde (35 mm ækviv.): 60 mmAdvarsler: Undgå vand og varme; bortskaffes efter lokale regler...

Produktspecifikationer

Mærke: Fujitsu
Kategori: Polaroid kameraer
Vægt: 0.71g
EAN: 4547410529869
Varenr.: 2136004
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Fujifilm Instax Mini 99 instant-kamera 62 × 46 mm - Sort
1.719 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Fuji Instax Mini 99 øjeblikkeligt kamera
1.891 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fujifilm Instax Mini 99 instant-kamera 62 × 46 mm - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fujifilm Instax Mini 99 instant-kamera 62 × 46 mm - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.393 kr1.393 krKøb
2Proshop DK1.418 kr1.418 krKøb
3Boligcenter DK1.699 kr1.699 krKøb
4Vivas DK1.719 kr1.798 krKøb
5Teknikproffset DK1.891 kr1.940 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Fujifilm Instax Mini 99 instant-kamera 62 × 46 mm - Sort

PriceData har fulgt prisen på Fujifilm Instax Mini 99 instant-kamera 62 × 46 mm - Sort i 184 dage. Laveste pris i perioden er 1.334 kr (registreret d. 30. november 2025), højeste er 1.403 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.366 kr.

Den nuværende pris på 1.393 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Fujifilm Instax Mini 99 instant-kamera 62 × 46 mm - Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Fujifilm Instax Mini 99 instant-kamera 62 × 46 mm - Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20261.393 kr2 kr (0%)
3. apr. 20261.391 kr48 kr (4%)
31. mar. 20261.343 kr48 kr (3%)
21. mar. 20261.391 kr12 kr (1%)
15. mar. 20261.403 kr50 kr (4%)
18. feb. 20261.353 kr14 kr (1%)
7. feb. 20261.367 kr15 kr (1%)
1. feb. 20261.382 kr5 kr (0%)
31. jan. 20261.377 kr18 kr (1%)
15. jan. 20261.359 kr11 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret