Gå til hovedindhold

Soudal Fugemasse Fix All Flexi hvid 290ml patron, høj kvalitativ 1 - komponent fugemasse, stor hæftekraft, indeholder fungicid

SoudalRedskaberEAN: 5411183009615
Pris fra 84 krtil 102,5 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 18,5 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 77 kr 23. mar.

Sammenlign priser på Fugemasse Fix All Flexi hvid 290ml patron, høj kvalitativ 1 - komponent fugemasse, stor hæftekraft, indeholder fungicid og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 84 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fugemasse Fix All Flexi hvid 290ml patron, høj kvalitativ 1 - komponent fugemasse, stor hæftekraft, indeholder fungicid
84 kr
Til butik
Fugemasse Fix All Flexi hvid 290ml patron, høj kvalitativ 1 - komponent fugemasse, stor hæftekraft, indeholder fungicid billede

Produktspecifikationer

Mærke: SOUDAL
Kategori: Montagelim
Farve: 1
Artikel nr.: 119649
EAN: 5411183009615
Varenr.: 3427319
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
FixAll Flexi fuge-/klæbemasse 290ml hvid
-25%85,41 kr
Før 113,88 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
FixAll Flexi fuge-/klæbemasse 290ml hvid billede

Produktinformation

Dette produkt udgør en højtydende multifuge og klæber, udviklet til at imødekomme behovene inden for en bred spektrum af konstruktions- og reparationsarbejder. Det er formuleret til at tilbyde både fugning, limning og montagefunktioner på et stort udvalg...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Soudal
Kategori: Fugemasse og skum
EAN: 5411183009615
Varenr.: 380157
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Fugemasse fix all flexi, hvid, 290 ml
89 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Soudal montagelim 290ml Fix all flexi hvid malbar multifuge/klæber,elastisk op t/20%
90 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Fugemasse Fix All Flexi Hvid 290Ml
94,55 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Fugemasse fix all flexi hvid 290ml
97,5 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Soudal montagelim 290ml Fix all flexi hvid malbar multifuge/klæber,elastisk op t/20%
102,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fugemasse Fix All Flexi hvid 290ml patron, høj kvalitativ 1 - komponent fugemasse, stor hæftekraft, indeholder fungicid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fugemasse Fix All Flexi hvid 290ml patron, høj kvalitativ 1 - komponent fugemasse, stor hæftekraft, indeholder fungicid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK84 kr123 krKøb
2Globaltools.dk85,41 kr85,41 krKøb
3WATTOO.DK89 kr89 krKøb
4Elvvs.dk90 kr90 krKøb
5Billigelogvvs.dk94,55 kr94,55 krKøb
6MaintainIt97,5 kr97,5 krKøb
7vvsfittings.dk102,5 kr102,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Fugemasse Fix All Flexi hvid 290ml patron, høj kvalitativ 1 - komponent fugemasse, stor hæftekraft, indeholder fungicid

PriceData har fulgt prisen på Fugemasse Fix All Flexi hvid 290ml patron, høj kvalitativ 1 - komponent fugemasse, stor hæftekraft, indeholder fungicid i 177 dage. Laveste pris i perioden er 77 kr (registreret d. 28. januar 2026), højeste er 88 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 84 kr.

Den nuværende pris på 84 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for Fugemasse Fix All Flexi hvid 290ml patron, høj kvalitativ 1 - komponent fugemasse, stor hæftekraft, indeholder fungicid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for Fugemasse Fix All Flexi hvid 290ml patron, høj kvalitativ 1 - komponent fugemasse, stor hæftekraft, indeholder fungicid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 202684 kr6 kr (8%)
1. jun. 202678 kr6 kr (7%)
30. maj 202684 kr1 kr (1%)
27. maj 202685 kr
23. maj 202685,41 kr3,41 kr (4%)
18. maj 202682 kr1 kr (1%)
14. maj 202683 kr1 kr (1%)
11. maj 202684 kr1 kr (1%)
7. maj 202685 kr
2. maj 202685,41 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret