Gå til hovedindhold

EL-Grossisten Fuga stikkontakt hospital 2-polet m/jord 1½m

EL-GrossistenEludstyrEAN: 5703302156509
Pris fra 114 krtil 126 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 12 kr (10% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 104 kr 3. mar.

Sammenlign priser på Fuga stikkontakt hospital 2-polet m/jord 1½m og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 114 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Fuga Stikk Hosp M/j 1,5m Ua
114 kr
Til butik
Fuga Stikk Hosp M/j 1,5m Ua billede

Produktinformation

FUGA stikkontakt hospital 2-polet med jord 1 ½ modul, uden afdækning

Produktspecifikationer

Kategori: LK Varekartotek
EAN: 5703302156509
Varenr.: 1409391
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Fuga stikkontakt hospital 2-polet m/jord 1½m
117,78 kr
Til butik
Fuga stikkontakt hospital 2-polet m/jord 1½m billede

Produktinformation

Anvendes til forhindring af tilslutning af uautoriserede brugsgenstande til særskilt hospitalsnet. Må kun anvendes på hospitaler.Den primære befæstigelse i dåser og underlag sker via de medleverede klostykker sekundært kan der tilkøbes afbryderskruer.Er e...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: LK Fuga stikkontakter uden afdækning
EAN: 5703302156509
Varenr.: 15848786886991
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Fuga stikkontakt hospital 2-polet m/jord 1½m
117,78 kr
Til butik
Fuga stikkontakt hospital 2-polet m/jord 1½m billede

Produktinformation

Fuga stikkontakt hospital 2-polet med jord i 1½ modul er specialdesignet til hospitalsmiljøer for at forhindre tilslutning af uautoriserede apparater til det dedikerede hospitalsnet. Denne stikkontakt sikrer, at kun godkendt hospitalsudstyr kan tilsluttes...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: LK Fuga stikkontakter uden afdækning
EAN: 5703302156509
Varenr.: 15109211750726
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Stikkontakt Fuga 1,5M Hospital ua
126 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fuga stikkontakt hospital 2-polet m/jord 1½m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fuga stikkontakt hospital 2-polet m/jord 1½m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk114 kr114 krKøb
2EL-GROSSISTEN117,78 kr117,78 krKøb
3EL-NETSALG117,78 kr117,78 krKøb
4CS MEGASTORE DK126 kr165 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Fuga stikkontakt hospital 2-polet m/jord 1½m

PriceData har fulgt prisen på Fuga stikkontakt hospital 2-polet m/jord 1½m i 176 dage. Laveste pris i perioden er 104 kr (registreret d. 3. marts 2026), højeste er 122 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 113 kr.

Den nuværende pris på 114 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 43 prisændringer for Fuga stikkontakt hospital 2-polet m/jord 1½m. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 43 prisændringer for Fuga stikkontakt hospital 2-polet m/jord 1½m de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026114 kr3,78 kr (3%)
24. maj 2026117,78 kr3,78 kr (3%)
9. maj 2026114 kr1 kr (1%)
8. maj 2026115 kr1 kr (1%)
6. maj 2026114 kr3,78 kr (3%)
5. maj 2026117,78 kr3,78 kr (3%)
24. apr. 2026114 kr3,78 kr (3%)
23. apr. 2026117,78 kr3,78 kr (3%)
18. apr. 2026114 kr1 kr (1%)
17. apr. 2026115 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret