Gå til hovedindhold

EL-Grossisten Fuga stikk. EDB 2-pol m/jord 1 m uden afdækning

EL-GrossistenEludstyrEAN: 5703302160896
Pris fra 122 krtil 147 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 25 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 115 kr 3. mar.

Sammenlign priser på Fuga stikk. EDB 2-pol m/jord 1 m uden afdækning og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 122 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Fuga 1m Stikk Edb Ua
122 kr
Til butik
Fuga 1m Stikk Edb Ua billede

Produktinformation

FUGA stikkontakt EDB 2-polet med jord 1 modul, uden afdækning

Produktspecifikationer

Kategori: LK Varekartotek
EAN: 5703302160896
Varenr.: 1409393
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Fuga stikk. EDB 2-pol m/jord 1 m uden afdækning
138,8 kr
Til butik
Fuga stikk. EDB 2-pol m/jord 1 m uden afdækning billede

Produktinformation

Anvendes til forhindring af tilslutning af uautoriserede brugsgenstande til særskilt EDB-net.Den primære befæstigelse i dåser og underlag sker via de medleverede klostykker sekundært kan der tilkøbes afbryderskruer.Er egnet til planforsænket montage i dås...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: LK Fuga stikkontakter uden afdækning
EAN: 5703302160896
Varenr.: 15848790655311
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Fuga stikk. EDB 2-pol m/jord 1 m uden afdækning
138,8 kr
Til butik
Fuga stikk. EDB 2-pol m/jord 1 m uden afdækning billede

Produktinformation

Fuga stikkontakt EDB 2-pol med jord i 1 modul uden afdækning er udviklet til at sikre særskilte EDB-net mod uautoriseret tilslutning. Med dens danske jordsystem og pillesikring beskytter den effektivt mod utilsigtet berøring af strømførende dele, hvilket...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: LK Fuga stikkontakter uden afdækning
EAN: 5703302160896
Varenr.: 15109212078406
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Stikkontakt Fuga 1M EDB ua
147 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fuga stikk. EDB 2-pol m/jord 1 m uden afdækning koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fuga stikk. EDB 2-pol m/jord 1 m uden afdækning koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk122 kr122 krKøb
2EL-GROSSISTEN138,8 kr138,8 krKøb
3EL-NETSALG138,8 kr138,8 krKøb
4CS MEGASTORE DK147 kr186 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Fuga stikk. EDB 2-pol m/jord 1 m uden afdækning

PriceData har fulgt prisen på Fuga stikk. EDB 2-pol m/jord 1 m uden afdækning i 175 dage. Laveste pris i perioden er 114 kr (registreret d. 10. december 2025), højeste er 138,8 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 120 kr.

Den nuværende pris på 122 kr er 2% over normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 42 prisændringer for Fuga stikk. EDB 2-pol m/jord 1 m uden afdækning. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 42 prisændringer for Fuga stikk. EDB 2-pol m/jord 1 m uden afdækning de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026122 kr1 kr (1%)
27. maj 2026121 kr1 kr (1%)
25. maj 2026120 kr18,8 kr (14%)
24. maj 2026138,8 kr18,8 kr (16%)
6. maj 2026120 kr9 kr (7%)
5. maj 2026129 kr9 kr (8%)
24. apr. 2026120 kr9 kr (7%)
23. apr. 2026129 kr9 kr (8%)
17. apr. 2026120 kr6 kr (5%)
15. apr. 2026126 kr6 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret