Gå til hovedindhold

EL-Grossisten Fuga antenneudtag TV/R/SAT retur TD253D 1½m

EL-GrossistenEludstyrEAN: 5703302157216
Pris fra 204 krtil 249,99 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 45,99 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 196 kr 6. maj

Sammenlign priser på Fuga antenneudtag TV/R/SAT retur TD253D 1½m og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 204 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Fuga Td253e Slut Tv/r/retur Ua
204 kr
Til butik
Fuga Td253e Slut Tv/r/retur Ua billede

Produktinformation

FUGA TV/R/SAT/Retur TD253E 1 ½Modul indsats

Produktspecifikationer

Kategori: LK Varekartotek
EAN: 5703302157216
Varenr.: 1409751
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Fuga antenneudtag TV/R/SAT retur TD253D 1½m
249,99 kr
Til butik
Fuga antenneudtag TV/R/SAT retur TD253D 1½m billede

Produktinformation

Anvendes for private enkelt anlæg for radio TV og SAT som kun forsyner en bolig. Forsynet med returstik R således at de samlede signaler (antennasatellit og video) kan fordeles for de øvrige rum. Anvendes specielt i mindre fordelingsanlæg hvor signaler fr...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: LK Fuga antenneudtag uden afdækning
EAN: 5703302157216
Varenr.: 15848822735183
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Fuga antenneudtag TV/R/SAT retur TD253D 1½m
249,99 kr
Til butik
Fuga antenneudtag TV/R/SAT retur TD253D 1½m billede

Produktinformation

Fuga antenneudtag TV/R/SAT retur TD253D 1½m er et specialiseret udtag designet til effektiv tilslutning af TV, radio og satellitsignaler med returvej. Med en kabellængde på 1,5 meter sikrer denne model fleksibel installation og optimal forbindelse i bolig...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: LK Fuga antenneudtag uden afdækning
EAN: 5703302157216
Varenr.: 15109334335814

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fuga antenneudtag TV/R/SAT retur TD253D 1½m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fuga antenneudtag TV/R/SAT retur TD253D 1½m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk204 kr204 krKøb
2EL-GROSSISTEN249,99 kr249,99 krKøb
3EL-NETSALG249,99 kr249,99 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Fuga antenneudtag TV/R/SAT retur TD253D 1½m

PriceData har fulgt prisen på Fuga antenneudtag TV/R/SAT retur TD253D 1½m i 173 dage. Laveste pris i perioden er 181 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 317 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 244 kr.

Den nuværende pris på 204 kr er 16% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 18% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Fuga antenneudtag TV/R/SAT retur TD253D 1½m. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Fuga antenneudtag TV/R/SAT retur TD253D 1½m de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026204 kr45,99 kr (18%)
24. maj 2026249,99 kr45,99 kr (23%)
13. maj 2026204 kr8 kr (4%)
6. maj 2026196 kr53,99 kr (22%)
5. maj 2026249,99 kr53,99 kr (28%)
24. apr. 2026196 kr53,99 kr (22%)
23. apr. 2026249,99 kr53,99 kr (28%)
27. mar. 2026196 kr53,99 kr (22%)
4. mar. 2026249,99 kr67,01 kr (21%)
3. mar. 2026317 kr67,01 kr (27%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret