Gå til hovedindhold

Spilbræt FryxGames Trivial Pursuit - Friends / Venner (DA)

SpilbrætBrætspilEAN: 5036905049979
Pris fra 94 krtil 179,95 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 85,95 kr (48% besparelse)

Sammenlign priser på FryxGames Trivial Pursuit - Friends / Venner (DA) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 94 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
FryxGames Trivial Pursuit - Friends / Venner (DA)
94 kr
Til butik
FryxGames Trivial Pursuit - Friends / Venner (DA) billede

Produktinformation

Nu kan du blære dig med din nørdeviden om TV-serien Friends og alle vennerne derfra over for dine egne venner. Her er 600 spørgsmål kun om Friends. Spillet indeholder en transportabel kasse, en osteholder (ostene er ikke inkluderet) og Trivial Pursuit terning! Terningen slår en farve, der på koret viser hvilken sæson, spørgsmålet er fra NB Spillet er en udvidelse til grundspillet Trivial Pursuit og der følger ingen spilleplade med i dette spil.

Produktspecifikationer

Mærke: FryxGames
Kategori: Braetspil
Artikel nr.: WIN4997
EAN: 5036905049979
Varenr.: 3286794
Gå til Nordisk Spil
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Trivial Pursuit - Friends - Dansk
99 kr
Til butik
Trivial Pursuit - Friends - Dansk billede

Produktinformation

TRIVIAL PURSUIT - FRIENDS (DANSK) Trivial Pursuit Friends er en udgave af det klassiske trivia spil Trivial Pursuit, der er baseret på den populære TV-serie "Friends". Spillet er designet til to eller flere spillere eller hold og består af en række spørgs...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Spilbræt
EAN: 5036905049979
Varenr.: 54243959046492
Gå til Spilskabet.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
Trivial Pursuit Friends / Venner Dansk
99 kr
Til butik
Gå til Lad-os-Spille.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Trivial Pursuit, Venner/Friends - Dansk
139 kr
Til butik
Gå til Legebyen DK
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Spil, Trivial Pursuit Udvidelse: Venner
149,95 kr
Til butik
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
TRIVIAL PURSUIT VENNER
179,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad FryxGames Trivial Pursuit - Friends / Venner (DA) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad FryxGames Trivial Pursuit - Friends / Venner (DA) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK94 kr133 krKøb
2Nordisk Spil99 kr99 krKøb
3Spilskabet.dk99 kr99 krKøb
4Lad-os-Spille.dk139 kr139 krKøb
5Legebyen DK149,95 kr188,95 krKøb
6Legekæden179,95 kr179,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for FryxGames Trivial Pursuit - Friends / Venner (DA)

PriceData har fulgt prisen på FryxGames Trivial Pursuit - Friends / Venner (DA) i 133 dage. Den nuværende pris er 94 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for FryxGames Trivial Pursuit - Friends / Venner (DA). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for FryxGames Trivial Pursuit - Friends / Venner (DA) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. jan. 202694 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret