Gå til hovedindhold

Trek n' eat Frysetørret mad - Trek´N Eat Mælkepulver 250 g/2 liter

Trek n' eatFriluftslivEAN: 4015753101306
Pris fra 89 krtil 119 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 30 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 87 kr 25. maj

Sammenlign priser på Frysetørret mad - Trek´N Eat Mælkepulver 250 g/2 liter og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 89 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Wolf Tactical
TrustScore 4.5 ud af 54,1
Frysetørret mad - Trek´N Eat Mælkepulver 250 g/2 liter
89 kr
Til butik
Frysetørret mad - Trek´N Eat Mælkepulver 250 g/2 liter billede

Produktinformation

Slut med at undvære mælk til kaffen eller havregrynene om morgenen. Sødmælkspulver er en uundværlig tilføjelse af energi og smag til morgenbordet på ture og har været en fast bestanddel i vandrerygsække over hele verden, lige siden det blev introduceret.

Produktspecifikationer

Mærke: Trek'N Eat
Kategori: Trek´N Eat
EAN: 4015753101306
Varenr.: 194218
Gå til Friluftsland.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Trek N Eat Whole Milk Powder 250 g
109 kr
Til butik
Trek N Eat Whole Milk Powder 250 g billede

Produktinformation

Trek N Eat Whole Milk Powder 250 g rækker til ca. 2 liter færdig mælk ved at opløse 250 g pulver i 2000 ml vand. Produktet indeholder intet tilsat, og det har 496 kcal pr. 100 g samt 26 g fedt, 38 g kulhydrat og 27 g protein. Det

Produktspecifikationer

Mærke: Trek N Eat
Kategori: Mad
EAN: 4015753101306
Varenr.: 4015753101306
Gå til Outmore.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Trek'n Eat Mælkepulver 250 G/2 Liter - Mad
111,3 kr
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
Trek'n Eat Mælkepulver 250 G/2 Liter - Mad
111,3 kr
Til butik
Gå til Outdoor i Centrum
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Trek'n Eat Mælkepulver
119 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Frysetørret mad - Trek´N Eat Mælkepulver 250 g/2 liter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Frysetørret mad - Trek´N Eat Mælkepulver 250 g/2 liter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Wolf Tactical89 kr89 krKøb
2Friluftsland.dk109 kr109 krKøb
3Outmore.dk111,3 kr111,3 krKøb
4MAXiPRO111,3 kr111,3 krKøb
5Outdoor i Centrum119 kr119 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Frysetørret mad - Trek´N Eat Mælkepulver 250 g/2 liter

PriceData har fulgt prisen på Frysetørret mad - Trek´N Eat Mælkepulver 250 g/2 liter i 133 dage. Laveste pris i perioden er 87 kr (registreret d. 20. maj 2026), højeste er 119 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 93 kr.

Den nuværende pris på 89 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Frysetørret mad - Trek´N Eat Mælkepulver 250 g/2 liter. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Frysetørret mad - Trek´N Eat Mælkepulver 250 g/2 liter de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202689 kr2 kr (2%)
25. maj 202687 kr2 kr (2%)
24. maj 202689 kr2 kr (2%)
20. maj 202687 kr2 kr (2%)
18. maj 202689 kr20 kr (18%)
16. maj 2026109 kr20 kr (22%)
15. maj 202689 kr20 kr (18%)
8. maj 2026109 kr20 kr (22%)
7. maj 202689 kr1 kr (1%)
3. maj 202688 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret