Gå til hovedindhold

HEAT-COM A/S FrostSafe varmekabel, DK stik, 10,5 meter / 140W - HeatCom

HEAT-COM A/SSanitetEAN: 5707359508175
Pris fra 462 krtil 567 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 105 kr (19% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 453 kr 2. maj

Sammenlign priser på FrostSafe varmekabel, DK stik, 10,5 meter / 140W - HeatCom og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 462 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Varmekabel FrostSafe 10,5m 140W DK stik
462 kr
Til butik
Varmekabel FrostSafe 10,5m 140W DK stik billede

Produktspecifikationer

Mærke: HEAT-COM A/S
Kategori: Gulvvarme
Farve: 1
Artikel nr.: 460949
EAN: 5707359508175
Varenr.: 10198122
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
FrostSafe varmekabel, DK stik, 10,5 meter / 140W - HeatCom
567 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad FrostSafe varmekabel, DK stik, 10,5 meter / 140W - HeatCom koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad FrostSafe varmekabel, DK stik, 10,5 meter / 140W - HeatCom koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK462 kr501 krKøb
2WATTOO.DK567 kr567 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for FrostSafe varmekabel, DK stik, 10,5 meter / 140W - HeatCom

PriceData har fulgt prisen på FrostSafe varmekabel, DK stik, 10,5 meter / 140W - HeatCom i 149 dage. Laveste pris i perioden er 453 kr (registreret d. 2. maj 2026), højeste er 464 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 461 kr.

Den nuværende pris på 462 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for FrostSafe varmekabel, DK stik, 10,5 meter / 140W - HeatCom. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for FrostSafe varmekabel, DK stik, 10,5 meter / 140W - HeatCom de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026462 kr6 kr (1%)
26. maj 2026456 kr6 kr (1%)
25. maj 2026462 kr2 kr (0%)
24. maj 2026464 kr2 kr (0%)
23. maj 2026462 kr3 kr (1%)
17. maj 2026459 kr5 kr (1%)
16. maj 2026464 kr2 kr (0%)
15. maj 2026462 kr2 kr (0%)
14. maj 2026464 kr5 kr (1%)
5. maj 2026459 kr6 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret