Gå til hovedindhold

Fritel SnackTastic ST 7520, Varmluftsteger, 6 L, 1,8 kg, 40 °C, 200 °C, 6 person(er)

FRITELFrituregryderEAN: 5410585428802
Pris fra 699 krtil 807 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 108 kr (13% besparelse)

Sammenlign priser på Fritel SnackTastic ST 7520, Varmluftsteger, 6 L, 1,8 kg, 40 °C, 200 °C, 6 person(er) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 699 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Fritel SnackTastic 7520 Airfryer 6L
699 kr
Til butik
Fritel SnackTastic 7520 Airfryer  6L billede

Produktinformation

Fritel SnackTastic 7520 - Airfryer  - 6L - 1500w - sort

Produktspecifikationer

Mærke: FRITEL
Artikel nr.: 142880
EAN: 5410585428802
Varenr.: 1003079888
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Airfryer FRITEL SnackTastic 7520 - 6 l - 1.500 W - sort
709 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Airfryer FRITEL SnackTastic 7520 - 6 l - 1.500 W - sort
729 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Fritel SnackTastic 7520 Airfryer 6L
749 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fritel SnackTastic ST 7520, Varmluftsteger, 6 L, 1,8 kg, 40 °C, 200 °C, 6 person(er)
807 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fritel SnackTastic ST 7520, Varmluftsteger, 6 L, 1,8 kg, 40 °C, 200 °C, 6 person(er) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fritel SnackTastic ST 7520, Varmluftsteger, 6 L, 1,8 kg, 40 °C, 200 °C, 6 person(er) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK699 kr699 krKøb
2Boligcenter DK709 kr709 krKøb
3Vivas DK729 kr798 krKøb
4Ultrashop749 kr749 krKøb
5CS MEGASTORE DK807 kr846 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Fritel SnackTastic ST 7520, Varmluftsteger, 6 L, 1,8 kg, 40 °C, 200 °C, 6 person(er)

PriceData har fulgt prisen på Fritel SnackTastic ST 7520, Varmluftsteger, 6 L, 1,8 kg, 40 °C, 200 °C, 6 person(er) i 141 dage. Laveste pris i perioden er 679 kr (registreret d. 13. januar 2026), højeste er 699 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 689 kr.

Den nuværende pris på 699 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 4 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Fritel SnackTastic ST 7520, Varmluftsteger, 6 L, 1,8 kg, 40 °C, 200 °C, 6 person(er). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Fritel SnackTastic ST 7520, Varmluftsteger, 6 L, 1,8 kg, 40 °C, 200 °C, 6 person(er) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. feb. 2026699 kr20 kr (3%)
2. feb. 2026679 kr20 kr (3%)
1. feb. 2026699 kr20 kr (3%)
31. jan. 2026679 kr20 kr (3%)
29. jan. 2026699 kr20 kr (3%)
28. jan. 2026679 kr20 kr (3%)
22. jan. 2026699 kr20 kr (3%)
20. jan. 2026679 kr20 kr (3%)
17. jan. 2026699 kr20 kr (3%)
13. jan. 2026679 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret