Gå til hovedindhold

FRITEL Family WT 2478 - Tallerken varmer - 400 W - sort/inox

FritelKogepladerEAN: 5410585421155
Pris fra 435 krtil 509 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 74 kr (15% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 418 kr 16. mar.

Sammenlign priser på FRITEL Family WT 2478 - Tallerken varmer - 400 W - sort/inox og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 435 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Fritel WT 2478 Varmeplade
-46%435 kr
Før 799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Fritel WT 2478 Varmeplade billede

Produktinformation

Fritel WT2478 Varmeplade, - XXL kogeplade, - 400 watt, - Velegnet til opvarmning af tallerkener og skåle, til at holde retter varme, - Topplade i hærdet glas: næsten ubrydelig, stødsikker, - Bund i børstet rustfrit stål, - Praktisk COOL TOUCH-håndtag i rustfrit stål, - Mål på pladen: 54x41cm, - Justerbar termostat (40-130°C), - Kontrol af lys, - 220 V kabel 1 m, Farve: sort glas / rustfrit stål, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Fritel
Kategori: Miniovne og kogeplader
EAN: 5410585421155
Varenr.: 38-89656
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
FRITEL Family WT 2478 Tallerken varmer 400W Sort/inox
449 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Tallerkenvarmer 400 W - FRITEL Family WT 2478, sort/inox
459 kr
Til butik
Tallerkenvarmer 400 W - FRITEL Family WT 2478, sort/inox billede

Produktinformation

FRITEL Family WT 2478 - Tallerken varmer - 400 W - sort/inoxGenereltFarve: Sort/inoxMateriale: Stainless steel, hærdet glasMax temperatur: 130 °CProdukttype: Tallerken varmerTemperaturinterval: Fra 20 °C til 130 °CVariabel temperatur: JaIndstilliinger, styringerog indikatorerIndikatorer: JaDiverseSikkerhedsegenskaber: Cool Touch håndtagKraftLedningslængde: 1 mStrømforbrug: 400 WMål og vægtBredde: 54 cmDybde: 41 cmVægt: 8.6 kgProducentgarantiGaranti: 2 år...

Produktspecifikationer

Mærke: FRITEL
Kategori: Køkkentilbehør
Vægt: 4.73g
EAN: 5410585421155
Varenr.: 1819455
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tallerkenvarmer 400 W - FRITEL Family WT 2478, sort/inox
479 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
FRITEL Family WT 2478 Tallerken varmer 400W Sort/inox
489 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Fritel WT 2478 142115 Varmeplade
499,95 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
FRITEL Family WT 2478 - Tallerken varmer - 400 W - sort/inox
508 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fritel Family WT 2478
509 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad FRITEL Family WT 2478 - Tallerken varmer - 400 W - sort/inox koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad FRITEL Family WT 2478 - Tallerken varmer - 400 W - sort/inox koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK435 kr504 krKøb
2CompuMail DK449 kr449 krKøb
3Boligcenter DK459 kr459 krKøb
4Vivas DK479 kr548 krKøb
5Ultrashop489 kr489 krKøb
6Homeshop DK499,95 kr499,95 krKøb
7CS MEGASTORE DK508 kr547 krKøb
8Proshop DK509 kr548 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for FRITEL Family WT 2478 - Tallerken varmer - 400 W - sort/inox

PriceData har fulgt prisen på FRITEL Family WT 2478 - Tallerken varmer - 400 W - sort/inox i 172 dage. Laveste pris i perioden er 389 kr (registreret d. 13. januar 2026), højeste er 449 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 421 kr.

Den nuværende pris på 435 kr er 3% over normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for FRITEL Family WT 2478 - Tallerken varmer - 400 W - sort/inox. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for FRITEL Family WT 2478 - Tallerken varmer - 400 W - sort/inox de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026435 kr1 kr (0%)
29. maj 2026436 kr1 kr (0%)
28. maj 2026437 kr1 kr (0%)
26. maj 2026438 kr1 kr (0%)
24. maj 2026439 kr1 kr (0%)
23. maj 2026438 kr1 kr (0%)
22. maj 2026439 kr1 kr (0%)
21. maj 2026440 kr1 kr (0%)
19. maj 2026441 kr1 kr (0%)
13. maj 2026442 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret