Gå til hovedindhold

Kødhakker FRITEL Family MG 2570 - omvendt funktion, 400 W, sort

FRITELKøkkenudstyrEAN: 5410585466002
Pris fra 759 krtil 902 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 143 kr (16% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Kødhakker FRITEL Family MG 2570 - omvendt funktion, 400 W, sort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 759 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Kødhakker FRITEL Family MG 2570 - omvendt funktion, 400 W, sort
759 kr
Til butik
Kødhakker FRITEL Family MG 2570 - omvendt funktion, 400 W, sort billede

Produktinformation

FRITEL Family MG 2570 - Kødhakkemaskine - 400 W - sortFresh minced meat, delicious homemade steak tartare, homemade hamburgers, or do you prefer delicious sausages? With the FRITEL meat grinder everything is possible. Furthermore, you know exactly what’s inside. And you can spice everything to your own taste. Or what do you think of preparing kibbeh? Never tried before? It is definitely to be re- commended. Create your own fantastic variations and discover the chef inside of you!Fritel, Tastefully Created!GenereltAnti-skridfødder: JaEgenskaber: Indbygget tilbehørsopbevaringFarve: SortFunktion og indstillinger: Omvendt funktionMateriale: MetalProdukttype: KødhakkemaskineIndstilliinger, styringerog indikatorerKontrolelementer: TrykknapDiverseInkluderede klinger og påsættelser: Pølsepåsætningkibbeh-påsætningmetalkværneskive (3 mm)metalkværneskive (5 mm)metalkværneskive (7 mm)KraftLedningsopbevaring: JaStrømforbrug: 400 WTil-/Fra-strømkontakt: JaMål og vægtVægt: 3.1 kg...

Produktspecifikationer

Mærke: FRITEL
Kategori: Køkkentilbehør
Vægt: 1g
EAN: 5410585466002
Varenr.: 1817407
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kødhakker FRITEL Family MG 2570 - omvendt funktion, 400 W, sort
779 kr
Til butik
Kødhakker FRITEL Family MG 2570 - omvendt funktion, 400 W, sort billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: FRITEL
Kategori: Køkkentilbehør
Vægt: 1g
EAN: 5410585466002
Varenr.: 1817407
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
FRITEL Family MG 2570 Kødhakkemaskine Omvendt funktion Sort
787 kr
Til butik
FRITEL Family MG 2570 Kødhakkemaskine Omvendt funktion Sort billede

Produktinformation

Egenskaper: Built-in accessories storage, Funktion och inställningar: Återställningsfunktion, Färg: Svart, Halkfria fötter: Ja, Inkluderade blad och tillsatser: Korvtillsats, kibbeh attachment, metal grinding disc (3 mm), metal grinding disc (5 mm), metal grinding disc (7 mm), Kontrollelement: Tryckknapp, Material: Metall, Produkttyp: Köttkvarn, Sladdförvaring: Ja, Strömförbrukning: 400 W, Strömknapp för av-/påslagning: Ja, Vikt: 3.1 kg.

Produktspecifikationer

Mærke: Fritel
Kategori: Kødkværn
EAN: 5410585466002
Varenr.: C61074
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
FRITEL Family MG 2570 Kødhakkemaskine 400W Sort
799 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
FRITEL Family MG 2570 Kødhakkemaskine 400W Sort
839 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
FRITEL Family MG 2570 - Kødhakkemaskine - 400 W - sort
902 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kødhakker FRITEL Family MG 2570 - omvendt funktion, 400 W, sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kødhakker FRITEL Family MG 2570 - omvendt funktion, 400 W, sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK759 kr759 krKøb
2Vivas DK779 kr848 krKøb
3Teknikproffset DK787 kr846 krKøb
4CompuMail DK799 kr799 krKøb
5Ultrashop839 kr839 krKøb
6CS MEGASTORE DK902 kr941 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kødhakker FRITEL Family MG 2570 - omvendt funktion, 400 W, sort

PriceData har fulgt prisen på Kødhakker FRITEL Family MG 2570 - omvendt funktion, 400 W, sort i 142 dage. Laveste pris i perioden er 749 kr (registreret d. 13. januar 2026), højeste er 799 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 781 kr.

Den nuværende pris på 759 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Kødhakker FRITEL Family MG 2570 - omvendt funktion, 400 W, sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Kødhakker FRITEL Family MG 2570 - omvendt funktion, 400 W, sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 2026759 kr29 kr (4%)
3. maj 2026788 kr4 kr (1%)
1. maj 2026792 kr2 kr (0%)
30. apr. 2026790 kr3 kr (0%)
28. apr. 2026787 kr1 kr (0%)
25. apr. 2026788 kr2 kr (0%)
24. apr. 2026786 kr2 kr (0%)
21. apr. 2026784 kr1 kr (0%)
19. apr. 2026785 kr2 kr (0%)
18. apr. 2026787 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret