Gå til hovedindhold

ALLNET FriendlyELEC NanoPI R5C Dual25G ETH 4GB RAM 32GB combo m. case og WiFi

ALLNETEAN: 4038816130112
Pris fra 1.309 krtil 1.438 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 129 kr (9% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.089 kr 10. maj

Sammenlign priser på FriendlyELEC NanoPI R5C Dual25G ETH 4GB RAM 32GB combo m. case og WiFi og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1309 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Allnet NanoPI R5C 4G 32GB Combo Wifi
1.309 kr
Til butik
Allnet NanoPI R5C 4G 32GB Combo Wifi billede

Produktinformation

Allnet - R5C - Dual 2.5G Eth - 4G Ram - 32Gb - Combo Med Etui - Med Wifi

Produktspecifikationer

Mærke: ALLNET
Artikel nr.: R5C_4G_32mmc_combo_wifi
EAN: 4038816130112
Varenr.: 1003531478
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
FriendlyELEC NanoPI R5C Dual25G ETH 4GB RAM 32GB combo m. case og WiFi
1.438 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad FriendlyELEC NanoPI R5C Dual25G ETH 4GB RAM 32GB combo m. case og WiFi koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad FriendlyELEC NanoPI R5C Dual25G ETH 4GB RAM 32GB combo m. case og WiFi koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.309 kr1.309 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.438 kr1.438 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for FriendlyELEC NanoPI R5C Dual25G ETH 4GB RAM 32GB combo m. case og WiFi

PriceData har fulgt prisen på FriendlyELEC NanoPI R5C Dual25G ETH 4GB RAM 32GB combo m. case og WiFi i 25 dage. Laveste pris i perioden er 1.089 kr (registreret d. 10. maj 2026), højeste er 1.312 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.172 kr.

Den nuværende pris på 1.309 kr er 12% over normalprisen. Prisen er steget 20% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for FriendlyELEC NanoPI R5C Dual25G ETH 4GB RAM 32GB combo m. case og WiFi. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for FriendlyELEC NanoPI R5C Dual25G ETH 4GB RAM 32GB combo m. case og WiFi de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20261.309 kr3 kr (0%)
30. maj 20261.312 kr2 kr (0%)
29. maj 20261.310 kr2 kr (0%)
28. maj 20261.312 kr2 kr (0%)
25. maj 20261.310 kr216 kr (20%)
24. maj 20261.094 kr1 kr (0%)
23. maj 20261.093 kr4 kr (0%)
22. maj 20261.097 kr2 kr (0%)
16. maj 20261.099 kr2 kr (0%)
14. maj 20261.097 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret