Gå til hovedindhold

FRIEDLAND BY HONEYWELL Trådløs Dørklokke kit DC311N 150 meter 4 toner hvid

HoneywellHjem og haveEAN: 5004100965349
Pris fra 260 krtil 530 kr
12 forhandlere

Prisforskel: 270 kr (51% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 250 kr 18. apr.

Sammenlign priser på FRIEDLAND BY HONEYWELL Trådløs Dørklokke kit DC311N 150 meter 4 toner hvid og køb billigst

12 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 260 kr. 12 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Honeywell - Trdls drklokke, 80dB, til batteri, hvid, 150 meter
260 kr
Til butik
Honeywell - Trdls drklokke, 80dB, til batteri, hvid, 150 meter billede

Produktspecifikationer

Mærke: vrige
Kategori: WATTOO.DK Elartikler Alarmer & klokker Drklokker Trdlse drklokker
EAN: 5004100965349
Varenr.: 9590965342
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
FRIEDLAND BY HONEYWELL Trådløs Dørklokke kit DC311N 150 meter 4 toner hvid
260 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Honeywell Home dørklokke, trådløs, 150 m, hvid
299 kr
Til butik
Honeywell Home dørklokke, trådløs, 150 m, hvid billede

Produktinformation

Trådløs og bærbar ringeklokke fra Honeywell.Se og hør den i videoen længere nede. Klokken kan stilles lige der, hvor du ønsker den placeret, men du kan også tage den med ud i haven, på 1. salen eller i baglokalet i butikken, hvor du normalt ikke kan høre...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Honeywell
Kategori: Hus & hjem
Farve: white
Størrelse: 110 x 70 x 42.5 mm
EAN: 5004100965349
Varenr.: 9590965342
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Honeywell Home dørklokke, trådløs, 150 m, hvid
299 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Trådløs Dørklokke Med Trykknap
302,3 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Trådløs dørklokke med trykknap
302,5 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Resideo Honeywell Home dørklokke, trådløs, 150 m, hvid
375 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Friedland DC311N Trådløs Dørklokke kit 150 meter 4 toner, hvid
407 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Resideo Honeywell Home dørklokke, trådløs, 150 m, hvid
409 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Trådløs ringeklokke m. 4 toner inkl. dørtryk - hvid
443,36 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Trådløs ringeklokke m. 4 toner inkl. dørtryk - hvid
443,36 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Dørklokke Trådløs 150M 4 Toner Dc311N
530 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad FRIEDLAND BY HONEYWELL Trådløs Dørklokke kit DC311N 150 meter 4 toner hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad FRIEDLAND BY HONEYWELL Trådløs Dørklokke kit DC311N 150 meter 4 toner hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK260 kr260 krKøb
2CS MEGASTORE DK260 kr299 krKøb
3Greenline299 kr299 krKøb
4LavprisVærktøj299 kr299 krKøb
5Billigelogvvs.dk302,3 kr302,3 krKøb
6MaintainIt302,5 kr302,5 krKøb
7BilligVVS DK375 kr375 krKøb
8Proshop DK407 kr446 krKøb
9LavprisVVS409 kr409 krKøb
10EL-GROSSISTEN443,36 kr443,36 krKøb
11EL-NETSALG443,36 kr443,36 krKøb
12vvsfittings.dk530 kr530 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for FRIEDLAND BY HONEYWELL Trådløs Dørklokke kit DC311N 150 meter 4 toner hvid

PriceData har fulgt prisen på FRIEDLAND BY HONEYWELL Trådløs Dørklokke kit DC311N 150 meter 4 toner hvid i 183 dage. Laveste pris i perioden er 243 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 309 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 256 kr.

Den nuværende pris på 260 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 37 prisfald og 32 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 67 prisændringer for FRIEDLAND BY HONEYWELL Trådløs Dørklokke kit DC311N 150 meter 4 toner hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 67 prisændringer for FRIEDLAND BY HONEYWELL Trådløs Dørklokke kit DC311N 150 meter 4 toner hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
11. maj 2026260 kr6 kr (2%)
7. maj 2026254 kr1 kr (0%)
4. maj 2026255 kr5 kr (2%)
3. maj 2026260 kr5 kr (2%)
30. apr. 2026255 kr5 kr (2%)
29. apr. 2026260 kr6 kr (2%)
21. apr. 2026254 kr4 kr (2%)
18. apr. 2026250 kr4 kr (2%)
16. apr. 2026254 kr1 kr (0%)
15. apr. 2026255 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret