Gå til hovedindhold

FRESH Ventilator Intellivent® Sky med touchpanel og App samt funktioner for tids-, hastigheds-, fugt- og lugtstyring. Max. 140 m³/h.

FreshMøblerEAN: 7318111974022
Pris fra 1.199 krtil 1.577,5 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 378,5 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.068 kr 27. mar.

Sammenlign priser på FRESH Ventilator Intellivent® Sky med touchpanel og App samt funktioner for tids-, hastigheds-, fugt- og lugtstyring. Max. 140 m³/h. og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1199 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Fresh Intellivent SKY badventilator, app styring, Ø100 mm, hvid
1.199 kr
Til butik
Fresh Intellivent SKY badventilator, app styring, Ø100 mm, hvid billede

Produktinformation

Badeværelsesventilator til frisk indeklima med Sky Intellivent Sky ventilatoren fra Fresh er en banebrydende, intelligent og selvregulerende ventilator, der henvender sig særlig godt til badeværelser, vaske- og/eller kælderrum eller generelt rum med høj l...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Fresh
Kategori: Ventilatorer
Farve: white
Størrelse: 185x160x69 mm
EAN: 7318111974022
Varenr.: 4278974029
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Fresh Intellivent SKY badventilator, app styring, Ø100 mm, hvid
1.199 kr
Til butik
Fresh Intellivent SKY badventilator, app styring, Ø100 mm, hvid billede

Produktinformation

Intellivent SKY fra Fresh Ventilation er en banebrydende, utrolig kraftfuld samt ekstremt lydsvag ventilator. Ventilatoren er forsynet med stort set alle funktioner en ventilator har brug for. Som den første ventilator i verden har den lugtsensor, som rea...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Fresh
Kategori: Badeværelsesindretning
Farve: white
Størrelse: 185x160x69 mm
EAN: 7318111974022
Varenr.: 4278974029
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fresh Intellivent SKY badventilator, app styring, Ø100 mm, hvid
1.199 kr
Til butik
Fresh Intellivent SKY badventilator, app styring, Ø100 mm, hvid billede

Produktinformation

Intellivent SKY badeværelsesventilator med app-justering Til montering i badeværelse eller vaskerum med behov for udluftning Kan installeres i både 100 og 125 mm kanaler. Data: Inkl. tilslutningsstuds til både 100 og 125 mm Kan plan-monteres (uden afgang...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Fresh
Kategori: Møbler & tilbehør
Farve: white
Størrelse: 185x160x69 mm
EAN: 7318111974022
Varenr.: 4278974029
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fresh Intellivent SKY badventilator, app styring, Ø100 mm, hvid
1.199 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Fresh Intellivent Sky ventilator, Intelligent selvjusterende fugtighedsstyring og lugtsensor
1.199 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Fresh Intellivent Sky ventilator, lugtsensor, hvid
1.299 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Fresh Intellivent SKY badventilator, app styring, Ø100 mm, hvid
1.299 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
1.325 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fresh Intellivent SKY ventilator med appstyring, Ø100 mm, Hvid
1.337 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Ventilator fresh intellivent sky
1.577,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad FRESH Ventilator Intellivent® Sky med touchpanel og App samt funktioner for tids-, hastigheds-, fugt- og lugtstyring. Max. 140 m³/h. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad FRESH Ventilator Intellivent® Sky med touchpanel og App samt funktioner for tids-, hastigheds-, fugt- og lugtstyring. Max. 140 m³/h. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Greenline1.199 kr1.199 krKøb
2CompletVVS1.199 kr1.199 krKøb
3LavprisVVS1.199 kr1.199 krKøb
4LavprisVærktøj1.199 kr1.199 krKøb
5Elvvs.dk1.199 kr1.199 krKøb
6WATTOO.DK1.299 kr1.299 krKøb
7BilligVVS DK1.299 kr1.299 krKøb
8CS MEGASTORE DK1.325 kr1.325 krKøb
9Proshop DK1.337 kr1.337 krKøb
10MaintainIt1.577,5 kr1.577,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for FRESH Ventilator Intellivent® Sky med touchpanel og App samt funktioner for tids-, hastigheds-, fugt- og lugtstyring. Max. 140 m³/h.

PriceData har fulgt prisen på FRESH Ventilator Intellivent® Sky med touchpanel og App samt funktioner for tids-, hastigheds-, fugt- og lugtstyring. Max. 140 m³/h. i 183 dage. Laveste pris i perioden er 959 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 1.230 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.128 kr.

Den nuværende pris på 1.199 kr er 6% over normalprisen. Prisen er steget 7% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for FRESH Ventilator Intellivent® Sky med touchpanel og App samt funktioner for tids-, hastigheds-, fugt- og lugtstyring. Max. 140 m³/h.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for FRESH Ventilator Intellivent® Sky med touchpanel og App samt funktioner for tids-, hastigheds-, fugt- og lugtstyring. Max. 140 m³/h. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.199 kr60 kr (5%)
26. maj 20261.139 kr60 kr (5%)
24. maj 20261.199 kr60 kr (5%)
17. maj 20261.139 kr60 kr (5%)
16. maj 20261.199 kr60 kr (5%)
13. maj 20261.139 kr15 kr (1%)
10. maj 20261.124 kr46 kr (4%)
8. maj 20261.078 kr46 kr (4%)
7. maj 20261.124 kr46 kr (4%)
1. maj 20261.078 kr46 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret