Gå til hovedindhold

Frese SIGMA Compact Strengreguleringsventil DN15. Low. M/M med trykudtag. Flow omr 40-900 l/h

FreseEludstyrEAN: 5705564053855
Pris fra 582 krtil 855 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 273 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 579 kr 17. apr.

Sammenlign priser på Frese SIGMA Compact Strengreguleringsventil DN15. Low. M/M med trykudtag. Flow omr 40-900 l/h og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 582 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Frese SIGMA Compact DN15 Low - 40-900 L/h, 2 trykudtag, muffe/muffe
582 kr
Til butik
Frese SIGMA Compact DN15 Low - 40-900 L/h, 2 trykudtag, muffe/muffe billede

Produktspecifikationer

Mærke: FRESE
Kategori: Reguleringsventiler
Farve: 1
Artikel nr.: 53-2200
EAN: 5705564053855
Varenr.: 1549959
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Frese SIGMA Compact M/M DN15 Low P/T
582 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Frese Sigma Compact, M/M DN15 med PT Plugs, messing
619 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Frese SigmaCompact strengreguleringsventil, 1/2", messing
619 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Frese SigmaCompact strengreguleringsventil, 1/2", messing
629 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Frese SIGMA Compact Strengreguleringsventil DN15. Low. M/M med trykudtag. Flow omr 40-900 l/h
641 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Frese SigmaCompact strengreguleringsventil, 1/2", messing
659 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Frese SIGMA Compact M/M DN15 m/pt plugs - messing
738,06 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Frese SIGMA Compact Strengreguleringsventil DN15. Low. M/M med trykudtag. Flow omr 40-900 l/h
855 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Frese SIGMA Compact Strengreguleringsventil DN15. Low. M/M med trykudtag. Flow omr 40-900 l/h koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Frese SIGMA Compact Strengreguleringsventil DN15. Low. M/M med trykudtag. Flow omr 40-900 l/h koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK582 kr621 krKøb
2Proshop DK582 kr621 krKøb
3WATTOO.DK619 kr619 krKøb
4LavprisVVS619 kr619 krKøb
5BilligVVS DK629 kr629 krKøb
6Elvvs.dk641 kr641 krKøb
7CompletVVS659 kr659 krKøb
8EL-GROSSISTEN738,06 kr738,06 krKøb
9vvsfittings.dk855 kr855 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Frese SIGMA Compact Strengreguleringsventil DN15. Low. M/M med trykudtag. Flow omr 40-900 l/h

PriceData har fulgt prisen på Frese SIGMA Compact Strengreguleringsventil DN15. Low. M/M med trykudtag. Flow omr 40-900 l/h i 154 dage. Laveste pris i perioden er 579 kr (registreret d. 17. april 2026), højeste er 609 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 587 kr.

Den nuværende pris på 582 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 4 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Frese SIGMA Compact Strengreguleringsventil DN15. Low. M/M med trykudtag. Flow omr 40-900 l/h. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Frese SIGMA Compact Strengreguleringsventil DN15. Low. M/M med trykudtag. Flow omr 40-900 l/h de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. apr. 2026582 kr3 kr (1%)
17. apr. 2026579 kr4 kr (1%)
18. mar. 2026583 kr11 kr (2%)
17. mar. 2026594 kr11 kr (2%)
24. jan. 2026583 kr14 kr (2%)
23. jan. 2026597 kr14 kr (2%)
16. jan. 2026583 kr26 kr (4%)
15. jan. 2026609 kr26 kr (4%)
7. jan. 2026583 kr3 kr (1%)
31. dec. 2025580 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret