Gå til hovedindhold

Freewell filterpakke Mini 5 Pro Filters Everyday Kit (4 stk.) UV | CPL | Light Pollution | Glow Mist 1/4

FreewellFiltreEAN: 4897143171638
Pris fra 382 krtil 423 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 41 kr (10% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 343 kr 26. maj

Sammenlign priser på Freewell filterpakke Mini 5 Pro Filters Everyday Kit (4 stk.) UV | CPL | Light Pollution | Glow Mist 1/4 og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 382 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Freewell Everyday Filter Kit for Mini 5 Pro Drone
382 kr
Til butik
Freewell Everyday Filter Kit for Mini 5 Pro Drone billede

Produktinformation

Freewell Filter Kit til DJI Mini 5 Pro Everyday Kit er et kompakt 4-i-1 sæt med UV-, CPL-, LPR- og Glow Mist 1/4-filtre. Det forbedrer billedklarhed, reducerer refleksioner, øger farvemætning og tilføjer en blød filmisk glød. UV beskytter linsen, CPL reducerer genskin, LPR forbedrer natfarver, og Glow Mist blødgør højlys. Let Gimbal-Safe aluminium sikrer stabil droneperformance. Inkluderer beskyttelsesetui og rengøringsklud.

Produktspecifikationer

Mærke: Freewell
Kategori: Actionkamera tilbehoer
Artikel nr.: FW-MN5-EDY
EAN: 4897143171638
Varenr.: 3469552
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Freewell filterpakke Mini 5 Pro Filters Everyday Kit (4 stk.) UV | CPL | Light Pollution | Glow Mist 1/4
423 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Freewell filterpakke Mini 5 Pro Filters Everyday Kit (4 stk.) UV | CPL | Light Pollution | Glow Mist 1/4 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Freewell filterpakke Mini 5 Pro Filters Everyday Kit (4 stk.) UV | CPL | Light Pollution | Glow Mist 1/4 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK382 kr421 krKøb
2CS MEGASTORE DK423 kr462 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Freewell filterpakke Mini 5 Pro Filters Everyday Kit (4 stk.) UV | CPL | Light Pollution | Glow Mist 1/4

PriceData har fulgt prisen på Freewell filterpakke Mini 5 Pro Filters Everyday Kit (4 stk.) UV | CPL | Light Pollution | Glow Mist 1/4 i 63 dage. Laveste pris i perioden er 343 kr (registreret d. 26. maj 2026), højeste er 371 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 351 kr.

Den nuværende pris på 382 kr er 9% over normalprisen. Prisen er steget 11% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Freewell filterpakke Mini 5 Pro Filters Everyday Kit (4 stk.) UV | CPL | Light Pollution | Glow Mist 1/4. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Freewell filterpakke Mini 5 Pro Filters Everyday Kit (4 stk.) UV | CPL | Light Pollution | Glow Mist 1/4 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026382 kr39 kr (11%)
26. maj 2026343 kr9 kr (3%)
19. maj 2026352 kr8 kr (2%)
11. maj 2026344 kr8 kr (2%)
10. maj 2026352 kr2 kr (1%)
9. maj 2026350 kr6 kr (2%)
7. maj 2026344 kr7 kr (2%)
1. maj 2026351 kr6 kr (2%)
30. apr. 2026345 kr6 kr (2%)
26. apr. 2026351 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret