Gå til hovedindhold

Fractal Design Meshify 3 XL Ambience Pro RGB Clear Tint Tårn ATX Ingen Strømforsyning Hvid

Fractal DesignComputerkomponenterEAN: 7340172707240
Pris fra 1.707 krtil 2.619 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 912 kr (35% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.428 kr 24. maj

Sammenlign priser på Fractal Design Meshify 3 XL Ambience Pro RGB Clear Tint Tårn ATX Ingen Strømforsyning Hvid og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1707 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Fractal Design Meshify 3 XL Ambience Pro RGB Clear Tint Tårn ATX Ingen Strømforsyning Hvid
1.707 kr
Til butik
Fractal Design Meshify 3 XL Ambience Pro RGB Clear Tint Tårn ATX Ingen Strømforsyning Hvid billede

Produktinformation

Fractal Design Meshify 3 XL Ambience Pro RGB Clear Tint White - Tower - ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX) - hvid - USB/Lyd

Produktspecifikationer

Artikel nr.: FD-C-MES3X-05
EAN: 7340172707240
Varenr.: 1002943155
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fractal Design Meshify 3 XL Ambience Pro RGB White - Kabinet - Miditower - Hvid
1.793 kr
Til butik
Fractal Design Meshify 3 XL Ambience Pro RGB White - Kabinet - Miditower - Hvid billede

Produktinformation

Fulltower, Extended ATX, uden strømforsyning - understøtter ATX strømforsyning (op til 230mm lang), front med 2 x USB 3.2 Gen 1 Type A, 1 x USB 3.2 Gen 2 Type C & lyd tilslutninger, 6 x 2.5" / 4 x 2.5"/3.5" drev pladser, vandkølingsplads: understøtter op til 420mm radiator, max CPU køler højde: 182 mm, max grafikkortlængde: 51.2 cm, medfølgende kabinetkølere: 3x 140mm front, front panel: mesh, side vindue: tempered glass, farve: hvid...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Kabinet
Artikel nr.: FD-C-MES3X-05
EAN: 7340172707240
Varenr.: 3335540
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Fractal Design Meshify 3 XL Ambience Pro RGB Clear Tint Tårn ATX Ingen Strømforsyning Hvid
2.529 kr
Til butik
Fractal Design Meshify 3 XL Ambience Pro RGB Clear Tint Tårn ATX Ingen Strømforsyning Hvid billede

Produktinformation

Fractal Design Meshify 3 XL Ambience Pro RGB Clear Tint Trn ATX Opdag Fractal Design Meshify 3 XL Ambience Pro, en avanceret ATX-sag, der kombinerer stil med funktionalitet. Denne model har en elegant klar tonet front, der giver fantastisk synlighed til d...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Reservedele til Computer
EAN: 7340172707240
Varenr.: 94916
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
PC kabinet Fractal Design Meshify 3 XL Ambience Pro RGB, hvid TG Clear Tint
-4%2.599 kr
Før 2.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
PC kabinet Fractal Design Meshify 3 XL Ambience Pro RGB, hvid TG Clear Tint
-4%2.619 kr
Før 2.719 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fractal Design Meshify 3 XL Ambience Pro RGB Clear Tint Tårn ATX Ingen Strømforsyning Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fractal Design Meshify 3 XL Ambience Pro RGB Clear Tint Tårn ATX Ingen Strømforsyning Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.707 kr1.707 krKøb
2Proshop DK1.793 kr1.793 krKøb
3Ultrashop2.529 kr2.529 krKøb
4Boligcenter DK2.599 kr2.599 krKøb
5Vivas DK2.619 kr3.818 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Fractal Design Meshify 3 XL Ambience Pro RGB Clear Tint Tårn ATX Ingen Strømforsyning Hvid

PriceData har fulgt prisen på Fractal Design Meshify 3 XL Ambience Pro RGB Clear Tint Tårn ATX Ingen Strømforsyning Hvid i 173 dage. Laveste pris i perioden er 1.428 kr (registreret d. 24. maj 2026), højeste er 1.931 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.739 kr.

Den nuværende pris på 1.707 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Fractal Design Meshify 3 XL Ambience Pro RGB Clear Tint Tårn ATX Ingen Strømforsyning Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Fractal Design Meshify 3 XL Ambience Pro RGB Clear Tint Tårn ATX Ingen Strømforsyning Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20261.707 kr63 kr (4%)
25. maj 20261.770 kr342 kr (24%)
24. maj 20261.428 kr342 kr (19%)
23. maj 20261.770 kr4 kr (0%)
22. maj 20261.774 kr17 kr (1%)
12. maj 20261.757 kr42 kr (2%)
10. maj 20261.715 kr42 kr (2%)
7. maj 20261.757 kr25 kr (1%)
26. mar. 20261.732 kr25 kr (1%)
22. mar. 20261.757 kr174 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret