Gå til hovedindhold

Fractal Design Type B - Harddiskopgraderingssæt - sort

Fractal DesignComputer – tilbehørEAN: 7340172702504
Pris fra 120 krtil 159 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 39 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 86 kr 6. maj

Sammenlign priser på Fractal Design Type B - Harddiskopgraderingssæt - sort og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 120 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Fractal Design Type B Harddiskopgraderingssæt
120 kr
Til butik
Fractal Design Type B Harddiskopgraderingssæt billede

Produktinformation

Fractal Design Type B - Harddiskopgraderingssæt - sort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: FD-A-TRAY-001
EAN: 7340172702504
Varenr.: 996043947
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fractal Design Type B - Harddiskopgraderingssæt - sort
120 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fractal Design Type B - hard drive upgrade kit
125 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Fractal Design HDD Tray Kit Type B, Sort Dobbeltpakke
138 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Harddiskopgraderingssæt - Fractal Design Type B, sort
-48%139 kr
Før 269 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Fractal Design Type B Harddiskopgraderingssæt
149 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Harddiskopgraderingssæt - Fractal Design Type B, sort
-45%159 kr
Før 289 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fractal Design Type B - Harddiskopgraderingssæt - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fractal Design Type B - Harddiskopgraderingssæt - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK120 kr120 krKøb
2CS MEGASTORE DK120 kr159 krKøb
3Proshop DK125 kr164 krKøb
4Teknikproffset DK138 kr187 krKøb
5Boligcenter DK139 kr139 krKøb
6Ultrashop149 kr149 krKøb
7Vivas DK159 kr228 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Fractal Design Type B - Harddiskopgraderingssæt - sort

PriceData har fulgt prisen på Fractal Design Type B - Harddiskopgraderingssæt - sort i 182 dage. Laveste pris i perioden er 86 kr (registreret d. 6. maj 2026), højeste er 128 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 104 kr.

Den nuværende pris på 120 kr er 15% over normalprisen. Prisen er steget 40% den seneste måned. Der er registreret 27 prisfald og 28 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 55 prisændringer for Fractal Design Type B - Harddiskopgraderingssæt - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 55 prisændringer for Fractal Design Type B - Harddiskopgraderingssæt - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026120 kr1 kr (1%)
30. maj 2026119 kr2 kr (2%)
29. maj 2026117 kr2 kr (2%)
28. maj 2026119 kr1 kr (1%)
27. maj 2026120 kr3 kr (3%)
26. maj 2026117 kr8 kr (7%)
25. maj 2026109 kr10 kr (8%)
24. maj 2026119 kr1 kr (1%)
23. maj 2026120 kr11 kr (10%)
22. maj 2026109 kr13 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret