Gå til hovedindhold

Foundation & base Artdeco Loose Mineral Foundation Powder - 04 Light Beige

ArtdecoAnsigtspudderEAN: 4019674034040
Pris fra 183 krtil 400 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 217 kr (54% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 131 kr 11. apr.

Sammenlign priser på Foundation & base Artdeco Loose Mineral Foundation Powder - 04 Light Beige og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 183 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Artdeco Mineral Powder Foundation #04 Light Beige
-20%183 kr
Før 229 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Artdeco Mineral Powder Foundation #04 Light Beige billede

Produktinformation

Mineral Powder Foundation er et nærende og glødende mineralpulver. Denne foundation kommer i løs pudderform uden olier, voks eller parfume, hvilket giver et naturligt resultat. Lys-medium dækkeevne. Ultra let struktur, der føles behagelig på huden, mens den varer hele dagen.

Produktspecifikationer

Mærke: Artdeco
Kategori: Foundation
Artikel nr.: 35905
EAN: 4019674034040
Varenr.: 3099870
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Artdeco Mineral Powder Foundation 04 Light Beige - 15 g
224 kr
Til butik
Artdeco Mineral Powder Foundation 04 Light Beige - 15 g billede

Produktinformation

Mineralpuder foundation til naturlig dækning og hudpleje Artdeco Mineral Powder Foundation 04 Light Beige forvandler din sminkrutine med en fløjlsblød og naturlig finish, der giver utrolig dækning. Denne lette puderfoundation indeholder højkvalitets mineraler som zink og magnesium, hvilket gør den perfekt til alle hudtyper – fra følsom til fed hud. Med indbygget beskyttelse mod UVA- og UVB-stråler takket være titandioxid og zinkoxid får du ikke kun smuk dækning, men også hudpleje i ét. En smart løsning for dig, der vil have en mineral puder foundation, som både udjævner huden og plejer den samtidig. Fordelene ved denne mineralpuder foundation Fløjlsblød og naturlig finish med høj dækningsgrad Indeholder plejende mineraler som zink og magnesium Passer til alle hudtyper, også følsom og fed hud Indbygget UVA- og UVB-beskyttelse for ekstra hudpleje Sådan får du det mest ud af din mineral foundation Påfør din dagcreme og lad den absorberes, brug derefter en kabukipensel til at påføre et tyndt lag foundation med cirkulære bevægelser fra ansigters ydre kanter og indad. Klar til at opdage kraften i mineraler for din hud? Prøv Artdeco Mineral Powder Foundation allerede i dag!

Produktspecifikationer

Mærke: Artdeco
Kategori: Foundation
Størrelse: 15 g
Artikel nr.: 101495
EAN: 4019674034040
Varenr.: 101495
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Artdeco Mineral Powder Foundation 4 Light Beige
235 kr
Til butik
Artdeco Mineral Powder Foundation 4 Light Beige billede

Produktinformation

Et værdifuldt mineralkompleks til din hud! Mineral Powder Foundation indeholder mineraler af høj kvalitet som zink og magnesium og er velegnet til alle hudtyper - fra følsom til fedtet hud. Formlen efterlader et fløjlsblødt finish med en utrolig dækkeevne. Den udjævner hudtonen og ser naturlig ud på huden. Desuden beskytter titandioxid og zinkoxid mod UVA- og UVB-stråler. Dit ansigt har aldrig set friskere og mere strålende ud! De vigtigste ingredienser og deres effekt: Mineraler som zink og magnesium beskytter huden mod udtørring. Titandioxid og zinkoxid giver huden beskyttelse mod UVA- og UVB-stråler. Anvendelse: Påfør din dagcreme, og lad den synke godt ind i huden. Brug derefter Kabuki-børsten (Brush For Mineral Powder Foundation) til at påføre et tyndt lag Mineral Powder Foundation med cirkulære bevægelser fra ydersiden af ansigtet og indad. Artdeco Mineral Powder Foundation 4 Light Beige...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Artdeco
Kategori: Pudder
Størrelse: 15.000000000
Artikel nr.: 35905
EAN: 4019674034040
Varenr.: 2021-247-0002
Gå til Spartoo DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
Foundation & base Artdeco Loose Mineral Foundation Powder - 04 Light Beige
400 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Foundation & base Artdeco Loose Mineral Foundation Powder - 04 Light Beige koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Foundation & base Artdeco Loose Mineral Foundation Powder - 04 Light Beige koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK183 kr183 krKøb
2NordicFeel DK224 kr224 krKøb
3Lyko DK235 kr235 krKøb
4Spartoo DK400 kr438 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Foundation & base Artdeco Loose Mineral Foundation Powder - 04 Light Beige

PriceData har fulgt prisen på Foundation & base Artdeco Loose Mineral Foundation Powder - 04 Light Beige i 181 dage. Laveste pris i perioden er 113 kr (registreret d. 7. december 2025), højeste er 235 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 167 kr.

Den nuværende pris på 183 kr er 10% over normalprisen. Prisen er faldet 22% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Foundation & base Artdeco Loose Mineral Foundation Powder - 04 Light Beige. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Foundation & base Artdeco Loose Mineral Foundation Powder - 04 Light Beige de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026183 kr52 kr (22%)
13. maj 2026235 kr104 kr (79%)
11. apr. 2026131 kr18 kr (12%)
9. apr. 2026149 kr59 kr (28%)
6. apr. 2026208 kr16 kr (7%)
5. apr. 2026224 kr16 kr (8%)
1. apr. 2026208 kr27 kr (11%)
30. mar. 2026235 kr86 kr (58%)
12. mar. 2026149 kr15 kr (9%)
11. mar. 2026164 kr15 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret