Gå til hovedindhold

Fotoprinter Canon SELPHY CP1500 - farvesublimering, hvid

CanonEAN: 8714574672533
Pris fra 1.230 krtil 1.329 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 99 kr (7% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.083 kr 28. apr.

Sammenlign priser på Fotoprinter Canon SELPHY CP1500 - farvesublimering, hvid og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1230 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Canon SELPHY CP1500 Printer Farvesublimering
1.230 kr
Til butik
Canon SELPHY CP1500 Printer Farvesublimering billede

Produktinformation

Canon SELPHY CP1500 - Paper Kit - printer - farve - farvesublimering - 100 x 148 mm op til 0.38 min./side (farve) - Wi-Fi(g), USB 2.0 - hvid

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Artikel nr.: 5540C011
EAN: 8714574672533
Varenr.: 1001511769
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon SELPHY CP1500 bærbar fotoprinter, papirsæt, hvid
1.235 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Fotoprinter Canon SELPHY CP1500 - farvesublimering, hvid
-17%1.249 kr
Før 1.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Fotoprinter Canon SELPHY CP1500 - farvesublimering, hvid
-16%1.269 kr
Før 1.519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Canon SELPHY CP1500 Printer Farvesublimering
1.329 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fotoprinter Canon SELPHY CP1500 - farvesublimering, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fotoprinter Canon SELPHY CP1500 - farvesublimering, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.230 kr1.230 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.235 kr1.235 krKøb
3Boligcenter DK1.249 kr1.249 krKøb
4Vivas DK1.269 kr1.338 krKøb
5Ultrashop1.329 kr1.329 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Fotoprinter Canon SELPHY CP1500 - farvesublimering, hvid

PriceData har fulgt prisen på Fotoprinter Canon SELPHY CP1500 - farvesublimering, hvid i 179 dage. Laveste pris i perioden er 1.083 kr (registreret d. 28. april 2026), højeste er 1.557 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.323 kr.

Den nuværende pris på 1.230 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Fotoprinter Canon SELPHY CP1500 - farvesublimering, hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Fotoprinter Canon SELPHY CP1500 - farvesublimering, hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20261.230 kr147 kr (14%)
28. apr. 20261.083 kr7 kr (1%)
26. apr. 20261.090 kr23 kr (2%)
20. apr. 20261.113 kr22 kr (2%)
13. apr. 20261.135 kr25 kr (2%)
9. apr. 20261.160 kr3 kr (0%)
6. apr. 20261.163 kr24 kr (2%)
30. mar. 20261.187 kr23 kr (2%)
27. mar. 20261.210 kr25 kr (2%)
22. mar. 20261.235 kr39 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret