Gå til hovedindhold

Foss Europe FESH Smart Home Smoke alarm - 230V

Pris fra 361,25 krtil 404 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 42,75 kr (11% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 325 kr 3. mar.

Sammenlign priser på Foss Europe FESH Smart Home Smoke alarm - 230V og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 361.25 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
FESH SMART HOME røgalarm, 230V
361,25 kr
Til butik
FESH SMART HOME røgalarm, 230V billede

Produktinformation

FESH Smart Home røgalarm til 230V med batteri backupTilføjes den gratis FESH app via wi-fi og advarer ved brand. Giver alarm på stedet og besked på telefonen. Indstilles let i FESH app´en.

Produktspecifikationer

Kategori: Smarthome
EAN: 5713692030075
Varenr.: 15845518246223
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
FESH SMART HOME røgalarm, 230V
361,25 kr
Til butik
FESH SMART HOME røgalarm, 230V billede

Produktinformation

FESH SMART HOME røgalarmen med 230V forsyning er designet til at integreres i moderne smarthjem og sikrer løbende overvågning af brandfare. Med fast strømforsyning elimineres behovet for batteriskift, hvilket giver en stabil og pålidelig beskyttelse. Denn...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Smarthome
EAN: 5713692030075
Varenr.: 15109467767110
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Foss Europe FESH Smart Home Smoke alarm - 230V
378 kr
Til butik
Foss Europe FESH Smart Home Smoke alarm - 230V billede

Produktinformation

FESH SMART Røgalarm tilsluttes 230V og kobles blot på dit Wi-Fi. Er forsynet med backup-batteri. Forbind til FESH app'en og du får omgående besked på din telefon hvis alarmen går i gang. FESH SMART Røgalarm giver optimal sikkerhed. Overvåg batteriniveau på dine alarmer og få besked om, hvilken alarm der er aktiveret ved røgudvikling. Det giver dig ekstra tryghed, når børn og husdyr er alene hjemme - uanset hvor du befinder dig. Hovedfunktioner: Kompakt Wi-Fi røgalarm giver optimal sikkerhed Enkel montage Få notifikationer på din FESH app Leveres komplet med back-up batteri, monteringsbeslag og skruer...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Foss Europe
Kategori: Smart Home
Artikel nr.: 203007
EAN: 5713692030075
Varenr.: 3289810
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Foss Fesh Smart Home røgalarm, 230V, hvid
379 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Foss Fesh Smart Home røgalarm, 230V, hvid
379 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Foss Fesh Smart Home røgalarm, 230V, hvid
379 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Foss Fesh Smart Home røgalarm, 230V, hvid
385 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
FESH Smart Home Røgalarm - 230v
390 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Foss Fesh Smart røgalarm, 230V
399 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
FESH Smart Home rgalarm, 230V
404 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Foss Europe FESH Smart Home Smoke alarm - 230V koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Foss Europe FESH Smart Home Smoke alarm - 230V koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN361,25 kr361,25 krKøb
2EL-NETSALG361,25 kr361,25 krKøb
3Proshop DK378 kr417 krKøb
4CompletVVS379 kr379 krKøb
5LavprisVVS379 kr379 krKøb
6LavprisVærktøj379 kr379 krKøb
7BilligVVS DK385 kr385 krKøb
8Homeshop DK390 kr390 krKøb
9Greenline399 kr399 krKøb
10WATTOO.DK404 kr404 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Foss Europe FESH Smart Home Smoke alarm - 230V

PriceData har fulgt prisen på Foss Europe FESH Smart Home Smoke alarm - 230V i 182 dage. Laveste pris i perioden er 284 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 361,25 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 335 kr.

Den nuværende pris på 361,25 kr er 8% over normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Foss Europe FESH Smart Home Smoke alarm - 230V. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Foss Europe FESH Smart Home Smoke alarm - 230V de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026361,25 kr22,25 kr (7%)
27. maj 2026339 kr16 kr (5%)
26. maj 2026355 kr16 kr (5%)
17. maj 2026339 kr16 kr (5%)
16. maj 2026355 kr16 kr (5%)
10. maj 2026339 kr16 kr (5%)
9. maj 2026355 kr16 kr (5%)
18. mar. 2026339 kr16 kr (5%)
17. mar. 2026355 kr16 kr (5%)
16. mar. 2026339 kr14 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret